Sitemizde şuan toplam 561 film bulunmaktadır.

Yitik Kuşlar 2016 Hd İzle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman izle Tek Parça hd izle Tek Parça Full İzleYorum yap


Yitik Kuşlar İzle

Yitik Kuşlar izle filmi aslında Türk Sineması açısından bir dönüm noktası denilebilecek bir film. Onu farklı kılan ise bir Ermeni filmi olması. Yakın tarihimizde farklı tartışmalar yaşanan Ermeni olaylarına farklı bir bakış açısı getiren ve Türkiye için yapılan bu film bu noktada ciddi anlamda değer kazanıyor. Yitik Kuşlar izle filmi sitemizde 1 Nisan 2016 tarihinden itibaren bulunacaktır. Bu neden ile sizler de harika ve özel bir yapım ile tarihe tanıklık edebileceksiniz. Oldukça soft bir şekilde işlenmiş olan konu tarihi bir dram olarak karşımıza çıkıyor. 2015 yılında yapımı tamamlanan filmin tüm kadrosunda Ermeni sanatçıların yer aldığını görüyoruz. Yönetmenliğini Ela Alyamaç, Eran Perdeci birlikte yapmışlar. Başrollerde ise Dila Ulacai Arto Arsenyan, Heros Agopyan, Ahmet Uz ve Takuhi Bahar yer alıyor. Filmin yapımcı ise Ela Alyamaç’a ait. Uluslar arası adı ise ” Lost Birds” olan hikaye iki kardeş üzerinden farklı bir şekilde işlenmiş. Komedifilmlerim.com iyi seyirler diler. Bir önceki Yerli yapımlı Dram filmi olan Somuncu baba izle filmine buradan ulaşabilirsiniz.

Yitik Kuşlar 2016 Hd İzle

1.377
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Yitik Kuşlar 2016 Hd İzle

Yitik kuşlar izle filmi aslında Türk Sineması açısından bir dönüm noktası denilebilecek bir film. Onu farklı kılan ise bir Ermeni filmi olması. Yakın tarihimizde farklı tartışmalar yaşanan Ermeni olaylarına farklı bir bakış açısı getiren ve Türkiye için yapılan bu film bu noktada ciddi anlamda değer kazanıyor. Yitik Kuşlar izle filmi sitemizde 1 Nisan 2016 tarihinden itibaren bulunacaktır. Bu neden ile sizler de harika ve özel bir yapım ile tarihe tanıklık edebileceksiniz. Oldukça soft bir şekilde işlenmiş olan konu tarihi bir dram olarak karşımıza çıkıyor. 2015 yılında yapımı tamamlanan filmin tüm kadrosunda Ermeni sanatçıların yer aldığını görüyoruz. Yönetmenliğini Ela Alyamaç, Eran Perdeci birlikte yapmışlar. Başrollerde ise Dila Ulacai Arto Arsenyan, Heros Agopyan, Ahmet Uz ve Takuhi Bahar yer alıyor. Filmin yapımcı ise Ela Alyamaç’a ait. Uluslar arası adı ise ” Lost Birds” olan hikaye iki kardeş üzerinden farklı bir şekilde işlenmiş. Komedifilmlerim.com iyi seyirler diler.
Yitik kuslar hd izle
Sizlere önerimiz kesinlikle bu filmi kaçırmamanız. Özel ve farklı bir tarihi film olan Yitik kuşlar full izle seçeneği ile sitemizde sizleri bekliyor olacak. Bu şekilde en güncel tüm filmler gibi bu özel yapımı da sitemiz aracılığı ile dilediğiniz zaman izleyebileceksiniz.
Sene 1915 savaşlar ve katliamların ardından ülke artık kendine şekil verme çabasındadır. Hatay’ın Vakıflıköyü ise Ermenilerin yaşadığı farklı köylerden biridir. Uzun dönemden beri o topraklarda yaşayan insanlar için de tüm ülke için olduğu kadar zor dönemlerdir. Kıtlık ve yokluk onları da vurmuştur. Bu köyün ileri gelenlerinden bir ailenin çocukları olan Maryam ve Bedo için ise bambaşka bir hikaye bu tarihte başlayacaktır. Kuşlara düşkünlükleri ile göz önünde olan çocuklar, kendilerine bile yemek bulmakta zorlanırken, onları besleme çabasındadırlar. Annelerinden habersiz aldıkları yemekleri bir an önce gizli güvencin yerlerine götürmek için köyden uzaklaşırlar. Yitik Kuşlar izle filmi sizlere bambaşka hisler yaşatacak olan inanılmaz ve özel bir film. Bu şekilde sizler de harika ve özel duygular içine gireceksiniz.
Bedo ve Maryam’ın ilginç hikayesi sizleri de derinden etkileyecek. Kuşlarını yemledikten sonra mutlu bir şekilde evlerine gelen, ancak annelerinden azar işitecekleri için ayrıca tedirgin olan çocukları köyde çok farklı bir yüzleşme beklemektedir. Tüm köy halkı bir anda ortadan kaybolmuş, evler ve sokaklar adeta terk edilmiş bir alandır. Bu neden ile tedirgin olan çocuklar bu duruma bir anlam veremezler. Zaman içinde ise onlarında yollara düşme vakti gelecektir. Etkileyici konusu ve başarılı çocuk oyuncuları ile Yitik Kuşlar izle filminden sizler de kesinlikle çok fazla keyfi alacak, en özel hislerinizi yoğun şekilde hissedeceksiniz. Kardeş olmanın, birlik olmanın tadını daha farklı şekilde algılayacağınız bu filmi, Ermeni bakış açısından izleme ise ayrıca bir deneyim olacak diye düşünmekteyiz. Sizler için en özel ve en farklı güncel sinema filmlerini derleyen sitemize şimdi sizler de davetlisiniz.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, Tarihi Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 01 Nisan 2016 - TÜRKİYE

Yönetmen: Ela Alyamaç, Aren Perdeci

Oyuncular: Dila Uluca , Arto Arsenyan , Heros Agopyan , Ahmet Uz , Takuhi Bahar

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?