Sitemizde şuan toplam 564 film bulunmaktadır.

Türk Lokumu 2016 Full İzle

16
( Yüksek Kalite ) Fragman izle Tek Parça hd izle Tek Parça Full İzleYorum yap

Türk Lokumu İzle

Türk Lokumu izle filmi gerçekten de çok güzel bir noktaya değinmiş ve ortaya ilginç bir eser çıkmıştır diyebiliriz. Mustafa Topaloğlu tarafından beyaz perdeye aktarılan filmin hem konusu, hem oyuncuları hem de filmin kalitesi oldukça başarılı bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Türk Lokumu izle filminde bir Anadolu yaşamı ele alınmış ve Anadolu’da yaşayan bir gencin başından geçen birtakım olaylar beyaz perdeye aktarılmıştır. Anadolu’nun bir köşesinde devlet okulunda okuyan öğrenci olan Niyazi’nin hikayesini duyunca siz de bu olaya gerçekten şaşıracaksınız. Full HD bir şekilde izleyebileceğiniz bu filmi kaliteli ve donmadan izleme keyfine varabilirsiniz.
Niyazi derslerinde çok başarılı, efendi, çekingen ve devlet okulunda okuyan bir öğrencidir. Bir gün bu başarısından dolayı İstanbul’da bulunan Amerikan kolejinden bir teklif alır. İstanbul’daki Amerikan kolejinin bu teklifi yapmasındaki esas amaç ise akademik alanda çok geride olan bu okulun başarısını az da olsa arttırma hedefindedir. Bundan dolayı da Niyazi’ye böyle bir teklif götürülmüş ve Niyazi’nin bu teklifi kabul etmesi sonrasında İstanbul’a gelme çağrısı yapılmıştır. Türk Lokumu full izle filminde Niyazi bu teklif karşısında çok sevinir ve hemen babasının yanına gider. Babasına durumu anlatan Niyazi babasının da onayını alarak İstanbul’un yoluna düşer. İstanbul’da çok daha başarılı olacağını düşünen ve kendisini nasıl bir maceranın içerisinde olacağını tahmin edemeyen genç çocuk sonunda İstanbul’a varır.

Türk Lokumu Full İzle

İstanbul’da yer alan bu kolej Niyazi’nin şimdiye kadar gördüğü hiçbir şeye benzememekledir. Buradaki öğrenciler sürekli parti, eğlence ve farklı şeyler yapmaktadır. Başlangıçta kendisini geri plana çeken Niyazi yavaş yavaş onlara yani çok farklı bir kişiliğe bürünmektedir. Bunun önüne geçemeyen Niyazi sonunda hiç tahmin edemeyeceğiniz bir kişilik olmuştur. Türk Lokumu izle filmi konusu bu şekilde olup bir gencin başından geçen birtakım olayları işlemiştir. Filmin senaryo yazarlığında ise Deniz Denizciler ile Mustafa Topaloğlu bulunuyor. Yapımcılığını ise Tan Doğan Muzır ile yine Mustafa Topaloğlu yapmaktadır. Yönetmenlik koltuğunda ise filmin senaryo yazarlığını da yapan Deniz Denizciler bulunmaktadır.
Filmin oyuncu kadrosuna gelecek olursak Metin Yıldız, Oya Aydoğan gibi başarılı isimler bulunmaktadır. Ayrıca Mustafa Topaloğlu hem senaryo yazarı, hem yapımcı hem de filmde oyuncu olarak bulunmaktadır. Bir diğer oyuncu ise Alper Rende olmaktadır. Türk Lokumu hd izle filmi bu oyuncular ile gerçekten de kaliteli bir yapım ortaya koyacağını en baştan belirtmiştir diyebiliriz. Hem konusu bakımından, hem oyuncular bakımından çok daha iyi bir şeyin ortaya çıkacağını belirtmekle beraber filmi HD bir şekilde izleyebileceğinizi de belirtmeliyiz. Bu sayede sinemayı evinize kadar getirmiş olacaksınız. Siz de koltuğunuza gerile gerile sinemadaki gibi film izleme keyfini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde hem daha ekonomik olacak hem de evinizde çok daha rahat bir şekilde sinema izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Türk Lokumu HD izleyebilir ve film hakkında çok daha detaylı bilgiye herkesten önce siz sahip olabilişiniz.

16.355
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Türk Lokumu 2016 Full İzle

Türk Lokumu izle filmi gerçekten de çok güzel bir noktaya değinmiş ve ortaya ilginç bir eser çıkmıştır diyebiliriz. Mustafa Topaloğlu tarafından beyaz perdeye aktarılan filmin hem konusu, hem oyuncuları hem de filmin kalitesi oldukça başarılı bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Türk Lokumu izle filminde bir Anadolu yaşamı ele alınmış ve Anadolu’da yaşayan bir gencin başından geçen birtakım olaylar beyaz perdeye aktarılmıştır. Anadolu’nun bir köşesinde devlet okulunda okuyan öğrenci olan Niyazi’nin hikayesini duyunca siz de bu olaya gerçekten şaşıracaksınız. Full HD bir şekilde izleyebileceğiniz bu filmi kaliteli ve donmadan izleme keyfine varabilirsiniz.
turk lokumu filmi
Niyazi derslerinde çok başarılı, efendi, çekingen ve devlet okulunda okuyan bir öğrencidir. Bir gün bu başarısından dolayı İstanbul’da bulunan Amerikan kolejinden bir teklif alır. İstanbul’daki Amerikan kolejinin bu teklifi yapmasındaki esas amaç ise akademik alanda çok geride olan bu okulun başarısını az da olsa arttırma hedefindedir. Bundan dolayı da Niyazi’ye böyle bir teklif götürülmüş ve Niyazi’nin bu teklifi kabul etmesi sonrasında İstanbul’a gelme çağrısı yapılmıştır. Türk Lokumu izle filminde Niyazi bu teklif karşısında çok sevinir ve hemen babasının yanına gider. Babasına durumu anlatan Niyazi babasının da onayını alarak İstanbul’un yoluna düşer. İstanbul’da çok daha başarılı olacağını düşünen ve kendisini nasıl bir maceranın içerisinde olacağını tahmin edemeyen genç çocuk sonunda İstanbul’a varır.
İstanbul’da yer alan bu kolej Niyazi’nin şimdiye kadar gördüğü hiçbir şeye benzememekledir. Buradaki öğrenciler sürekli parti, eğlence ve farklı şeyler yapmaktadır. Başlangıçta kendisini geri plana çeken Niyazi yavaş yavaş onlara yani çok farklı bir kişiliğe bürünmektedir. Bunun önüne geçemeyen Niyazi sonunda hiç tahmin edemeyeceğiniz bir kişilik olmuştur. Türk Lokumu izle filmi konusu bu şekilde olup bir gencin başından geçen birtakım olayları işlemiştir. Filmin senaryo yazarlığında ise Deniz Denizciler ile Mustafa Topaloğlu bulunuyor. Yapımcılığını ise Tan Doğan Muzır ile yine Mustafa Topaloğlu yapmaktadır. Yönetmenlik koltuğunda ise filmin senaryo yazarlığını da yapan Deniz Denizciler bulunmaktadır. Komedifilmlerim.com iyi seyirler diler.
Filmin oyuncu kadrosuna gelecek olursak Metin Yıldız, Oya Aydoğan gibi başarılı isimler bulunmaktadır. Ayrıca Mustafa Topaloğlu hem senaryo yazarı, hem yapımcı hem de filmde oyuncu olarak bulunmaktadır. Bir diğer oyuncu ise Alper Rende olmaktadır. Türk Lokumu izle filmi bu oyuncular ile gerçekten de kaliteli bir yapım ortaya koyacağını en baştan belirtmiştir diyebiliriz. Hem konusu bakımından, hem oyuncular bakımından çok daha iyi bir şeyin ortaya çıkacağını belirtmekle beraber filmi HD bir şekilde izleyebileceğinizi de belirtmeliyiz. Bu sayede sinemayı evinize kadar getirmiş olacaksınız. Siz de koltuğunuza gerile gerile sinemadaki gibi film izleme keyfini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde hem daha ekonomik olacak hem de evinizde çok daha rahat bir şekilde sinema izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Türk Lokumu HD izleyebilir ve film hakkında çok daha detaylı bilgiye herkesten önce siz sahip olabilirsiniz.

Tür: 2016 Komedi Filmleri, Yerli Yapımlı Komedi Filmleri

Yapım: 18 Mart 2016 - Türkiye

Yönetmen: Deniz Denizciler

Oyuncular: Metin Yıldız , Oya Aydoğan , Mustafa Topaloğlu , Alper Rende

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Türk Lokumu 2016 Full İzle” filminde 139 Yorum bulunuyor.
 1. asdasdasd - 2 gün önce demiş ki:

  açılaydı iyiydi

 2. ali - 4 gün önce demiş ki:

  nasil aciliyo gncler

 3. Kkkk - 5 gün önce demiş ki:

  Acil susam acıl

 4. Cemo - 2 hafta önce demiş ki:

  Açılıyor mu la

 5. İSİMSİZ - 3 hafta önce demiş ki:

  Çok füzel

 6. cankuş - 4 hafta önce demiş ki:

  gerçekten çok güzel bir film

 7. Sukru - 4 hafta önce demiş ki:

  Acilsada izlesek

 8. rasko data - 1 ay önce demiş ki:

  açıl

 9. asfaga - 2 ay önce demiş ki:

  acııl

 10. mehmet - 2 ay önce demiş ki:

  bende beklıyorum ınsallah acılır

 11. M. Can - 2 ay önce demiş ki:

  Muthij ben çok sevdii

 12. meryem - 2 ay önce demiş ki:

  açıl ya

 13. Mehmet - 2 ay önce demiş ki:

  Acıl nolur

 14. elitsa - 2 ay önce demiş ki:

  acıl

 15. Hdkfnksns - 2 ay önce demiş ki:

  Herkes gibi açılması umuduyla yorum atarken….

 16. Ömer - 2 ay önce demiş ki:

  Açılır umuduyla beklioz!

 17. asdasdas - 3 ay önce demiş ki:

  açıl

 18. dfdwf - 3 ay önce demiş ki:

  açılsa da izlesek

 19. dkskdmd - 3 ay önce demiş ki:

  açıl

 20. aley - 3 ay önce demiş ki:

  Açılll

 21. berkay - 3 ay önce demiş ki:

  film on numara biraz geç açılsada değer

 22. okan - 3 ay önce demiş ki:

  mukkemmel bır fılm

 23. Nurem - 3 ay önce demiş ki:

  Cok iyi

 24. Samet - 4 ay önce demiş ki:

  Acılıyormu

 25. Kirik - 4 ay önce demiş ki:

  Güzel

 26. Koray - 4 ay önce demiş ki:

  İi bir komedi

 27. Ahdjskg - 4 ay önce demiş ki:

  Açılıyomu

 28. Açılmıyor - 4 ay önce demiş ki:

  Acılsa belki izlicez

 29. emrah8952 - 4 ay önce demiş ki:

  acıl

 30. Lewand - 4 ay önce demiş ki:

  Iyi film

 31. Kaan39 - 4 ay önce demiş ki:

  Güzel film gercekten

 32. ugur - 4 ay önce demiş ki:

  güzel

 33. Ali - 5 ay önce demiş ki:

  Güzel

 34. speaw - 5 ay önce demiş ki:

  Çok güzel tabi açılırsa

 35. alperen - 5 ay önce demiş ki:

  açıl

 36. Hakan - 5 ay önce demiş ki:

  Açıl susam açıl

 37. cem - 5 ay önce demiş ki:

  Güzel olmuş

 38. Serkan - 5 ay önce demiş ki:

  Güzel

 39. Umut - 5 ay önce demiş ki:

  Acılırsa iyi

 40. sedat - 5 ay önce demiş ki:

  açıl

 41. Ahmet teke - 5 ay önce demiş ki:

  Güzell

 42. 51225 - 5 ay önce demiş ki:

  idare eder

 43. jhghj - 5 ay önce demiş ki:

  güzel film

 44. Sevko - 5 ay önce demiş ki:

  Açılsa bide

 45. özkan - 5 ay önce demiş ki:

  güzel film

 46. mesut - 5 ay önce demiş ki:

  acillllllll beee

 47. Hakan - 5 ay önce demiş ki:

  Hadiii daaa

 48. Thor31 - 5 ay önce demiş ki:

  İdare eder

 49. Alperen - 5 ay önce demiş ki:

  Çok seski

 50. burak - 5 ay önce demiş ki:

  güzel

 51. ali - 6 ay önce demiş ki:

  güzel film

 52. yapcağızın işin aq - 6 ay önce demiş ki:

  AÇIL

 53. ahmet - 6 ay önce demiş ki:

  Güzel film

 54. burak - 6 ay önce demiş ki:

  on numara

 55. ahmet harman - 6 ay önce demiş ki:

  güzel bir filim

 56. taha - 6 ay önce demiş ki:

  bu filmin olmaması acayip büyük eksiklik vizyonaa gireli 7 ay olmuş be

 57. Sema - 6 ay önce demiş ki:

  Açıl

 58. Murat - 6 ay önce demiş ki:

  Güzel diyenler nerden izledi ?

 59. Gözde - 6 ay önce demiş ki:

  Bir de açılsa süper olacak 😒😒

 60. barış - 6 ay önce demiş ki:

  helal be

 61. Johny - 6 ay önce demiş ki:

  very very Good
  Thanks

 62. mrv - 6 ay önce demiş ki:

  acıll

 63. Gkh - 6 ay önce demiş ki:

  Güzel

 64. Tolunay - 7 ay önce demiş ki:

  Güzel

 65. chckctt - 7 ay önce demiş ki:

  acılıyor mu

 66. as - 7 ay önce demiş ki:

  acılıyor mu

 67. yakup - 7 ay önce demiş ki:

  açılmıyo kaç dkdır bekliyorum

 68. hakan bayık - 7 ay önce demiş ki:

  çok güzel bir film gençlik filmidir tavsiye ederim.

 69. onur - 7 ay önce demiş ki:

  acılllll

 70. Asli - 7 ay önce demiş ki:

  Bakalim nadil film

 71. muhammet - 7 ay önce demiş ki:

  gúzel

 72. MURAT - 7 ay önce demiş ki:

  Bakalım nasıl bir flimmiş 😀

 73. türk lokumu - 7 ay önce demiş ki:

  güzel

 74. dexter - 7 ay önce demiş ki:

  helal başarılı

 75. İhsan - 7 ay önce demiş ki:

  ACİL HADI

 76. burak - 7 ay önce demiş ki:

  süper

 77. Selim - 7 ay önce demiş ki:

  Cok iyi

 78. yusuf - 7 ay önce demiş ki:

  güzel

 79. salih - 7 ay önce demiş ki:

  Açılırsa iyi olur

 80. cemil - 7 ay önce demiş ki:

  acill lan

 81. Ali - 7 ay önce demiş ki:

  Çok iyi

 82. kadir - 7 ay önce demiş ki:

  Çok iyi

 83. Mustafa - 7 ay önce demiş ki:

  Açıl susam açıl

 84. ahmet - 8 ay önce demiş ki:

  güzellllllllllllllll

 85. ahmet - 8 ay önce demiş ki:

  güzel

 86. hasan - 8 ay önce demiş ki:

  bakalım bekliyoruz

 87. cahit - 8 ay önce demiş ki:

  güzel film

 88. Ali - 8 ay önce demiş ki:

  Film güzel ve kaliteli

 89. sda - 8 ay önce demiş ki:

  açıl

 90. Ayşe - 8 ay önce demiş ki:

  Açılll

 91. Faruk - 8 ay önce demiş ki:

  Hadi acil artik

 92. Ayıp - 8 ay önce demiş ki:

  Boşuna ne yorum atın ne inanın sitede film falan yok, loading yazısı video player değil .gif uzantılı hareketli resimdir. 3 Kuruş para kazanmak için insanları aptal yerine koymaktır bunların yaptıkları.

 93. Semih - 8 ay önce demiş ki:

  Güzel film

 94. casper - 8 ay önce demiş ki:

  arkadaşlar filmi izleyen var mı

 95. Ben - 8 ay önce demiş ki:

  İnşalllah açılır

 96. hasan - 8 ay önce demiş ki:

  Cookk gusel ac hadi

 97. ceylan - 8 ay önce demiş ki:

  acil nolor

 98. melih - 8 ay önce demiş ki:

  güzel

 99. Mert - 8 ay önce demiş ki:

  🙂

 100. Ali - 8 ay önce demiş ki:

  Açil

 101. ümit - 8 ay önce demiş ki:

  acılll

 102. Keremcan - 8 ay önce demiş ki:

  Yaptım yorum hadi daa

 103. bahar - 8 ay önce demiş ki:

  Açıl susam açıl 🙂

 104. Mert - 8 ay önce demiş ki:

  İns acilir

 105. dnz - 8 ay önce demiş ki:

  açıl

 106. sam - 8 ay önce demiş ki:

  açıl

 107. Ömer - 8 ay önce demiş ki:

  Açılırmı acaba ?

 108. Alparslan - 8 ay önce demiş ki:

  Açılllllllllll hiç bi yerde yok film

 109. Alparslan - 8 ay önce demiş ki:

  Açıllll

 110. Mustafa - 8 ay önce demiş ki:

  Açılmayan filme yorum yap diyip milleti kandırıyosun millette mal gibi hatika güzel mükemmel diyor adam gibi filim daha yayınlanmadı diyin

 111. sefa - 8 ay önce demiş ki:

  bakalım

 112. Çağla - 8 ay önce demiş ki:

  açılsana yaa

 113. eda - 8 ay önce demiş ki:

  açıl artık 🙂

 114. emre çevik - 8 ay önce demiş ki:

  film internet sitelerinden izlenilmiyo sinamadan izlemeniz gerekiyodu yayınlanması zor

 115. Erdal - 8 ay önce demiş ki:

  Güzelllll

 116. Onur - 8 ay önce demiş ki:

  Ins açılır

 117. Comulu - 8 ay önce demiş ki:

  Erotik
  Ve güzel

 118. Enjk - 8 ay önce demiş ki:

  Hadi la

 119. asdas - 8 ay önce demiş ki:

  izleyemedik ki

 120. Eren - 8 ay önce demiş ki:

  Film harika

 121. ase - 8 ay önce demiş ki:

  aatım ya yoruumm

 122. ase - 8 ay önce demiş ki:

  açıll

 123. eray - 8 ay önce demiş ki:

  beklıyoruz

 124. umut - 9 ay önce demiş ki:

  güzrl

 125. sami - 9 ay önce demiş ki:

  açıl

 126. fatih - 9 ay önce demiş ki:

  açılması için bekliyoruz

 127. seda - 9 ay önce demiş ki:

  hiçbir yerde bulamadım filmi inş açılır

 128. Ahmet - 9 ay önce demiş ki:

  İyi filmmm

 129. salih - 9 ay önce demiş ki:

  hadıııııııııııııııı

 130. Mustafa - 10 ay önce demiş ki:

  Süperr

 131. mehmet - 10 ay önce demiş ki:

  Sıperrr

 132. Harun Altan - 11 ay önce demiş ki:

  😣😣😣😣

 133. Bahadır - 11 ay önce demiş ki:

  Umarım açılır

 134. sedatozdmr - 11 ay önce demiş ki:

  izlemeye çalışıyorum

 135. derdo - 12 ay önce demiş ki:

  Hadi inşallah acilir bu girdigim 35. Site

 136. Erdem - 1 sene önce demiş ki:

  Bekliyoz

 137. ads - 1 sene önce demiş ki:

  süper

 138. asd - 1 sene önce demiş ki:

  güzel film

 139. Çeşme - 1 sene önce demiş ki:

  Harika bi film