Sitemizde şuan toplam 564 film bulunmaktadır.

Thor 3 Ragnarok izle Fantastik Film

0
( Yüksek Kalite ) fragman Thor 3 Ragnarok izle Thor 3Yorum yap


komedi filmleri

Thor serisinin önümüzdeki sene beyaz perdede izleyicilerin karşısına çıkacağı serinin üçüncü filminde çok farklı olaylar izleyicileri beklemektedir diyebiliriz. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan film fantastik ve aksiyon türünde karşımıza çıkmaktadır. Thor Ragnarok izle filminin yönetmenlik koltuğunda da bu alanda profesyonelleşen usta bir kişi oturmaktadır. Gerek filmin çekim teknikleri gerekse de filmin yönetmenliğinin üst seviyede olmasının en büyük sebeplerinden birisi olan başarılı yönetmen Taika Waititi filme farklı bir boyut getirmiş gibi görünüyor. Ayrıca oyuncu kadrosu da çok kaliteli ve bir o kadar geniş olmasından dolayı filmin kalitesinin daha da fazla arttığını belirtmekte fayda var. Cate Blanchett, Tom Hiddleston ve Chris Hemsworth gibi başarılı, dünyaca ünlü oyuncuları filmde görebilmek mümkündür. Thor HD izle film serisinin üçüncü ve devam filmi niteliğinde olan Thor 3 ragnarok filminde ortalık daha da karışacak ve heyecan da bir o kadar artacaktır diyebiliriz. 3 Kasım 2017 vizyona giriş tarihi olarak belirlenen film ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde gösterime girecek. Sonrasında da bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de vizyona girecek olan filmi isterseniz alt yazılı isterseniz de Türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

1.016
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Thor 3 Ragnarok izle Fantastik Film

Önümüzdeki senenin son çeyreğinde gösterime girecek olan serinin üçüncü filminde çok yaklaşmış olan İskandinav kıyameti işlenecek. Kahramanımız Thor, Asgard’ın Ragnarök karşısında kendi kaderi ile baş başa bırakılması sonucunda savaşmak zorunda kalacak. Bu sırada da kendisini tanrılar arasında yapılan savaşın tam ortasında bularak düşmanlarına karşı tavır alacak. Bunun yanı sıra yeraltı tanrıçası ve Loki’nin kızı olan Hel de filmde kendisini gösterecek. Thor’un bu savaşında yanında Hulk bulunarak yardım edecektir. Filmin senaryo yazarlığını yapan Christopher Yost ile Craig Kyle ortaya çok başarılı bir eser çıkarmış gibi görünüyor. Thor Ragnarok izle filminin başrol oyuncularında ise tekrardan Tom Hiddleston ile Chris Hemsworth bulunmaktadır. Marvel’in Thor çizgi romanından beyaz perdeye uyarlamış olduğu serinin üçüncü filmi önümüzdeki senenin son aylarında vizyona girecektir. İlk iki filmin başarısının çok üst düzeyde olduğunu göz önünde bulundurursak üçüncü filminde aynı şekilde daha kaliteli ve başarılı olacağını tahmin etmek çokta zor olmayacaktır. Oyuncu kadrosunu da geniş olması filmin daha da güzel olacağının bir diğer işareti olmaktadır.

Thor 3 Ragnarok izle

Thor 3 izle

Marvel dünyasına ait olan filmler her geçtiğimiz gün içerisinde daha da artıyor ve yeni filmlerin de çekiminin başlayacağı duyuruluyor. Thor serisinin üçüncü filmi de bu dünyada yer alan aynı isimdeki çizgi romandan uyarlanarak karşımıza çıkacağı bir filmdir. Thor Ragnarok tek parça izle filmi diğer marvel dünyasının filmleri gibi çok üst düzeyde ve kaliteli olacaktır. Bu yapım firmasının yeni çıkan her filmi bir önceki filme oranla çok daha başarılı çekim teknikleri, çekim kaliteleri ve diğer unsurlar ile öne çıkmaktadır. Bu film de aynı şekilde önümüzdeki sene vizyona gireceği için çok daha kaliteli ve başarılı bir şekilde karşımıza çıkacağını belirtmekte fayda var. Beyaz perde de hem ülkemizde hem de hemen hemen bütün ülkelerde gösterime girecek ve izleyiciler ile buluşacaktır. Thor 3 ragnarok izle filmini gösterime girdikten kısa bir süre sonra izleme şansına sahipsiniz. Böylelikle filmi isterseniz alt yazılı isterseniz de dublajlı bir şekilde izleyebileceğiniz gibi HD seçeneği ile çok kaliteli olarak da izleyebilirsiniz. Film ülkemizde ve dünyada gösterime girdiği andan itibaren çok kısa bir süre içerisinde gişede şimdiye kadarki büyük bir rekoru kıracağı tahmin edilmektedir.

Tür: 2017 Komedi Filmleri, Diğer Türdeki Filmler

Yapım: 2017 - ABD

Yönetmen: Taika Waititi

Oyuncular: Chris Hemsworth , Jaimie Alexander , Tom Hiddleston , Anthony Hopkins , Idris Elba

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?