Sitemizde şuan toplam 564 film bulunmaktadır.

Siyahın Elli Tonu İzle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman izle Tek Parça 720p izle Tek Parça İzleYorum yap

Siyahın elli tonu

Siyahın elli tonu izle filmi bildiğimiz üzere Grinin Elli Tonu filmi bulunuyor. Bu filmin adında bir değişikliğe giderek oldukça farklı bir bakış açısı, farklı bir senaryo ve farklı bir kurgu ile komedi türünde karşımıza çıkan bu film diğer film ile alakalı değildir. Türleri ve alanları farklı olan bu iki film birbirinin devamı niteliğinde değerlendirilmektedir. İlk filmde yaşanan olaylar bu filmde devam etmektedir. Ayrıca filmin ilham kaynağı aynı isimde kitabı olduğundan dolayı film kitaba ayak uydurarak devam etmektedir. Kitapta 3 seri halinde bulunmakta ve bu şekilde karşımıza çıkmaktadır. Fakat 3 kitap birleştiğinde aslında 1 olayı anlatmakta ve bütün bir kitap halini almaktadır. Aynı şekilde de bu iki film birleştiğinde bir olayı anlatmaktadır. Siyahın Elli Tonu izle filmi gerçekten de çok ilginç bir konuyu ele almış ve hem komedi hem aşk hem de erotikliği ile ön plana çıkmıştır.

Siyahın elli tonu izle

Filmin konusu ilk filmin devamı niteliğinde olduğundan dolayı ilk filmde yaşanan olayların devamı getirilecektir. Bundan dolayı da ikinci filmin konusu hakkında pek bir bilgi bulunmuyor. Bunun yerine direkt olarak filmi izleyebilir ve film hakkında çok daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Ayrıca filmde yaşanılan olaylar ilk filmden birtakım alıntılamalar ile devam edeceğinden dolayı ilk filmi izlememişseniz öncelikle bu filmi izlemenizi sonrasında da bu filmi izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Aksi taktirde izlediğinizden çok bir şey anlamayacaksınız. Fakat bu iki filmi izlediğinizde normalde tek bir film izlemiş gibi bir şey olacak ve anlam bütünlüğünü sağlamış olacaksınız. Siyahın elli tonu full izle filmi hem mükemmel kurgusu hem de olağanüstü konu ve senaryosuyla göze çarpmaktadır. Bundan dolayı da çok güzel bir film ile karşı karşıya olduğunuzu belirtmek isterim. Filmin yönetmenliğini dünyaca ünlü yönetmen Michael Tiddes yapmaktadır. Senaryo yazarlığını ise Rick Alvarez ile beraber Morlon Wayans yapmaktadır. Bu çok kaliteli olan filmin oyuncuları da çok profesyonel şekilde karşımıza çıkmaktadır diyebiliriz. Filmin oyuncu kadrosunda Mike Epps, Marlon Wayans gibi isimler bulunuyor.

2.016
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Siyahın Elli Tonu İzle

Siyahın Elli Tonu izle filmi bildiğimiz üzere Grinin Elli Tonu filmi bulunuyor. Bu filmin adında bir değişikliğe giderek oldukça farklı bir bakış açısı, farklı bir senaryo ve farklı bir kurgu ile komedi türünde karşımıza çıkan bu film diğer film ile alakalı değildir. Türleri ve alanları farklı olan bu iki film birbirinin devamı niteliğinde değerlendirilmektedir. İlk filmde yaşanan olaylar bu filmde devam etmektedir. Ayrıca filmin ilham kaynağı aynı isimde kitabı olduğundan dolayı film kitaba ayak uydurarak devam etmektedir. Kitapta 3 seri halinde bulunmakta ve bu şekilde karşımıza çıkmaktadır. Fakat 3 kitap birleştiğinde aslında 1 olayı anlatmakta ve bütün bir kitap halini almaktadır. Aynı şekilde de bu iki film birleştiğinde bir olayı anlatmaktadır. Siyahın Elli Tonu izle filmi gerçekten de çok ilginç bir konuyu ele almış ve hem komedi hem aşk hem de erotikliği ile ön plana çıkmıştır. Komedifilmlerim.com
siyahin elli tonu filmi
Filmin konusu ilk filmin devamı niteliğinde olduğundan dolayı ilk filmde yaşanan olayların devamı getirilecektir. Bundan dolayı da ikinci filmin konusu hakkında pek bir bilgi bulunmuyor. Bunun yerine direkt olarak filmi izleyebilir ve film hakkında çok daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Ayrıca filmde yaşanılan olaylar ilk filmden birtakım alıntılamalar ile devam edeceğinden dolayı ilk filmi izlememişseniz öncelikle bu filmi izlemenizi sonrasında da bu filmi izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Aksi taktirde izlediğinizden çok bir şey anlamayacaksınız. Fakat bu iki filmi izlediğinizde normalde tek bir film izlemiş gibi bir şey olacak ve anlam bütünlüğünü sağlamış olacaksınız. Siyahın Elli Tonu izle filmi hem mükemmel kurgusu hem de olağanüstü konu ve senaryosuyla göze çarpmaktadır. Bundan dolayı da çok güzel bir film ile karşı karşıya olduğunuzu belirtmek isterim. Filmin yönetmenliğini dünyaca ünlü yönetmen Michael Tiddes yapmaktadır. Senaryo yazarlığını ise Rick Alvarez ile beraber Morlon Wayans yapmaktadır. Bu çok kaliteli olan filmin oyuncuları da çok profesyonel şekilde karşımıza çıkmaktadır diyebiliriz. Filmin oyuncu kadrosunda Mike Epps, Marlon Wayans gibi isimler bulunuyor.
Siyahın Elli Tonu olarak adlandırılan filmin diğer oyuncuları ise Kali Hawk, Fred Willard ve Jane Seymour olarak sıralanmaktadır. Bu güzel filmin yapımcılığını ise senaryo yazarları olan Rick Alvarez ile beraberinde Marlon Wayans yapmaktadır. Siyahın Elli Tonu izle filmi gerek oyuncu kadrosu ile çok muazzam, gerekse senaryosu ile çok profesyonel gerekse de çekim ekibiyle çok daha iyi bir noktadadır. Bundan dolayı da kesinlikle ve kesinlikle izlenmeyi hak eden film bütün dünyada merakla beklenmektedir. Serinin ilk filminin bütün dünyada çok büyük bir etki bırakmasından sonra bu ikinci filmin çıkması adeta bütün dünyada bir domino etkisi oluşturarak çok daha büyük hayran kitlelerine sahip oldu. Hem internette, hem de sosyal medyada yüz binlerce kişinin favori filmleri arasına dahi giren filmi sizin de izlemenizi tavsiye ederiz.

Tür: 2016 Filmleri, 2016 Komedi Filmleri, Yabancı Filmler, Yabancı Komedi Filmleri

Yapım: 17 Haziran 2016 - ABD

Yönetmen: Michael Tiddes

Oyuncular: Marlon Wayans , Mike Epps , Jane Seymour , Fred Willard , Kali Hawk

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Siyahın Elli Tonu İzle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. fuckyou - 12 ay önce demiş ki:

    altyazı çevirisini yapan ünal yapıma girsin bu film. koduğumun salakları ingilizce öğrenin.