Sitemizde şuan toplam 564 film bulunmaktadır.

Siyahın Elli Tonu izle Türkçe Altyazı

0


yerli komedi izle

Anormal Aktivite serisi ile çok geniş beğenileri toplayan ve çok üst düzeyde beğenilen filmlerin komedi şekillerini çok daha profesyonel şekilde beyaz perdeye aktaran Michael Tiddes’ın yönetmenliğini yaptığı Siyahın Elli Tonu büyük beğeni toplamıştır. Filmin başrol oyuncularında Mike Epps, Jane Seymour, Kali Hawk ve Marlon Wayans gibi ünlü isimler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra birkaç tane de ünlü isimlerin yer aldığı Siyahın Elli Tonu izle filminin gerek konusu gerekse de kurgusu çok başarılı olarak izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Komedi türünde ortaya çıkan ve büyük beğeni toplayan film Amerika Birleşik Devletleri’nde çıkmış ve hemen hemen her ülkede de gösterime girmiştir.

815
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Siyahın Elli Tonu izle Türkçe Altyazı

17 Haziran 2016 tarihinde vizyona giren film 1 saat 32 dakika olarak çıkmıştır. Beyaz perdeye uyarlanmış olan Grinin Elli Tonu filminin parodi şeklindeki olan bir filmde genç bir üniversite öğrencisi kız ön planda anlatılmaktadır. Cinsel arzuları sınır tanımayan ve bir o kadar da zengin olan iş adamı ile tanışan kızın hayatından bir kesitin anlatıldığı film çok başarılı bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Siyahın Elli Tonu HD izle filmi Grinin Elli Tonu filminin parodisi olarak ortaya çıkmış ve yer alan parodiler arasında çok üst seviyelerde bulunmaktadır. Komedi türünde izleyicilerin karşısına çıkan film bu alanda gerçekten de başarıyı yakalamış gözükmektedir.
Gerek ülkemizde gerekse de dünyada büyük bir ilgi toplayan film vizyona girdiği andan itibaren günümüze kadar izlenmekte ve izlenmeye de devam etmektedir. Filmin büyük bir hayran kitlesi de oluşmuştur. Bu alanda parodi filmleri çeken yönetmene de daha fazla ilgi duyulmuş ve bundan sonraki çalışmaları da merakla beklenmektedir. Siyahın elli tonu izle filmi vizyona girdi ve vizyona girdikten bir müddet sonra da kolay bir şekilde izlemeniz mümkün olmaktadır. Filmi izledikten sonra çok beğeneceğinizi belirtebiliriz. Grinin Elli Tonu filmini izledikten sonra bu filmi izlerseniz filmden çok daha fazla haz alacağınızı belirtmekte faydanın olduğunu söyleyebiliriz. Fakat izleme şansınız olmasa da direkt bu filmi izlerseniz de filmden haz alırsınız.
Siyahin Ellitonu izle
Bu sene vizyona giren komedi filmleri arasında üst sıralarda yer alan film büyük bir başarıya imza atmış gibi görünüyor. Filmin yapımcıları günümüzde yer alan popüler sinema filmlerini hedef seçerek onları komedi tarzına uyarlayarak ortaya ilginç şeyler çıkarmaya devam etmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi Grinin Elli Tonu filmini hedef olarak seçen firma erotik türde yazılan ve kısa sürede en fazla türde satılan romanların arasında yer alan kitabın beyaz perdeye uyarlanmasının komedi haline çevrilmesi olmaktadır. Bu şekilde farklı bir döngüye girilmiş ve ortaya farklı bir şey çıkmıştır. Film vizyona girdiği andan itibaren en fazla merak edilen filmlerin arasına girmişti.
Grinin Elli Tonu filmi vizyona girdiği anda izleyicilerden iyi bir not almamış hatta alay konusu olmuştu. Sonrasında da Siyahın Elli Tonu filmi vizyona girmiştir. Film Grinin Elli Tonu filminden daha başarılı geri dönüşleri almıştır. Siyahın Elli Tonu tek parça izle filmi sinema filminin komediye uyarlanması olarak çıkmış ve uyarlandığı filme oranla daha fazla geri dönüş ve daha fazla olumlu izleyici yorumları almıştır. Bundan dolayı da filmin kalitesi ve başarısının çok daha iyi yerlerde oluğunu görebilmek mümkün hale gelmiştir. İnternette çok kolaylıkla izleyebileceğiniz bu filmi izlediğinizde çok beğeneceğinizi belirtmekte fayda var. Film hem dünyada hem de ülkemizde büyük beğeni toplayarak kısa süre içerisinde ün yaptı.

Tür: 2017 Komedi Filmleri, Yabancı Komedi Filmleri

Yapım: 2016 - ABD

Yönetmen: Michael Tiddes

Oyuncular: Marlon Wayans , Kali Hawk , Jane Seymour , Fred Willard , Affion Crockett

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?