Sitemizde şuan toplam 564 film bulunmaktadır.

Sihirbazlar Çetesi 2 Full Türkçe Dublaj İzle

3
( Yüksek Kalite ) Hızlı Player Tek Parça Tek Parça hd izle Tek Parça Full İzle Fragman izleYorum yap


Sihirbazlar Çetesi 2 İzle

Sihirbazlar Çetesi 2 izle filmi 2013’te çıkan ilk filmin ardından sinemaseverler ile buluşmaktadır. İlk filmde çok büyük illüzyon hareketleri ile beraberinde çok büyük bir soygun yapan ve bu soygunu da aynı zamanda intikam alma hırsıyla yapan bir ekibin yaşantısı anlatılmaktadır. Suç gerilimi olarak karşımıza çıkan ilk filmin devam filmi şeklinde olan Sihirbazlar Çetesi 2 izle filmi ilk filmdeki intikam ateşini daha da kızdırmıştır. İki başarılı illüzyon ekibinin atışması şeklinde olan ve bu atışmalarla da sıra dışı soygunlar yapan ekibin çatışmasını izleyeceksiniz. İkinci film ilk filme göre daha başarılı bir senaryo, daha kaliteli prodüksiyon ve eski oyuncu kadrosu ile beraberinde çok daha başarılı oyuncuları barındıracağı tahmin edilmektedir. Bundan dolayı da çok daha kaliteli bir film izleyebileceğinizi söyleyebiliriz.

Sihirbazlar Çetesi 2 Türkçe Dublaj İzle

Sihirbazlar çetesi 2 Türkçe dublaj izle filminin konusuna gelecek olursak ilk filmden de hatırlayacağımız üzere iki farklı iki illüzyon ekibinin çatışması anlatılmaktadır. Kendilerini sihirbazlar çetesi olarak adlandıran J. Daniel Atlas, Henley Reeves, Dylan Rhodes ve Memitt McKinney karşılarına Thaddeus Bradley olarak adlandırılan profesyonel bir illüzyonist ve hile çözen bir adamı almışlardır. Ekip birbirlerinin arkasından birtakım kumpaslar kurarak, birtakım hileler ve tuzaklar kurarak diğer tarafı alt etmenin peşindedir. İlk filmin sonunda sihirbazlar çetesi olarak adlandırılan ekip karşısındaki Thaddeus Brandley’i çok feci bir şekilde oyuna getirerek hapishaneye göndermişti. Bu filmde hapishaneden çıkan adam intikamını almak için adeta elinden gelen her şeyi yapmaya çalışacak. Filmin kadrosuna ayrıca yeni kişiler de katılacak ve bu kişiler ile çok daha aksiyonlu eğlenceli bir şey ortaya çıkacaktır diyebiliriz. Sihirbazlar Çetesi 2 izle filmi en az ilk film kadar başarılı bir film olacağından hiçbir şüphemiz yok. Filmin oyuncu kadrosuna gelecek olursak dünyaca başarılı oyuncu Morgan Freeman’ı görmek mümkündür. Filmde sadece bu isimle de kalmayarak kadrosunda çok geniş ve profesyonel kişiler bulunmaktadır. Daniel Radcliffe, Woody Harrelson, Michael Caine ve Mark Ruffalo gibi dünyaca ünlü oyuncuları görmek mümkündür.
Filmin senaryo yazarlığında ise Pete Chiarelli ve Ed Solomon bulunmaktadır. Bu iki başarılı senaryo yazarı ortaya çok güzel, başarılı ve muazzam bir eser ortaya çıkartmıştır diyebiliriz. Büyük bir akıl oyunu ile karşımıza çıkan senaryonun kalitesi çok üst sıralarda. Filmin yönetmenliğini ise Jon M. Chu yapmaktadır. Bu güzel ve kaliteli filmin yapımcılığını da Roberto Orci ile beraber Alex Kurtzman yapmaktadır. Hem kamera önü hem de kamera arkası çok geniş ve profesyonel kişilerden oluşan Sihirbazlar Çetesi 2 izle filmi çok başarılı diyebiliriz. Film aksiyon, komedi, gizem ve gerilim türlerinde de karşımıza çıktığından dolayı birden fazla türü kendi bünyesinde barındırmaktadır. Bundan dolayı ve hem de çok iyi bir ilk filmden sonra devam filmi olması niteliğinden şimdiden sinemaseverlerin sevgisini kazanmıştır. Bu şekilde de daha şimdiden büyük bir etki oluşturacağını tahmin etmek de belki çok zor bir şey olmaz.

3.835
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Sihirbazlar Çetesi 2 Full Türkçe Dublaj İzle

Sihirbazlar Çetesi 2 izle filmi 2013’te çıkan ilk filmin ardından sinemaseverler ile buluşmaktadır. İlk filmde çok büyük illüzyon hareketleri ile beraberinde çok büyük bir soygun yapan ve bu soygunu da aynı zamanda intikam alma hırsıyla yapan bir ekibin yaşantısı anlatılmaktadır. Suç gerilimi olarak karşımıza çıkan ilk filmin devam filmi şeklinde olan Sihirbazlar Çetesi 2 izle filmi ilk filmdeki intikam ateşini daha da kızdırmıştır. İki başarılı illüzyon ekibinin atışması şeklinde olan ve bu atışmalarla da sıra dışı soygunlar yapan ekibin çatışmasını izleyeceksiniz. İkinci film ilk filme göre daha başarılı bir senaryo, daha kaliteli prodüksiyon ve eski oyuncu kadrosu ile beraberinde çok daha başarılı oyuncuları barındıracağı tahmin edilmektedir. Bundan dolayı da çok daha kaliteli bir film izleyebileceğinizi söyleyebiliriz. Komedifilmlerim.com iyi seyirler diler.
sihirbazlar cetesi 2
Filmin konusuna gelecek olursak ilk filmden de hatırlayacağımız üzere iki farklı iki illüzyon ekibinin çatışması anlatılmaktadır. Kendilerini sihirbazlar çetesi olarak adlandıran J. Daniel Atlas, Henley Reeves, Dylan Rhodes ve Memitt McKinney karşılarına Thaddeus Bradley olarak adlandırılan profesyonel bir illüzyonist ve hile çözen bir adamı almışlardır. Ekip birbirlerinin arkasından birtakım kumpaslar kurarak, birtakım hileler ve tuzaklar kurarak diğer tarafı alt etmenin peşindedir. İlk filmin sonunda sihirbazlar çetesi olarak adlandırılan ekip karşısındaki Thaddeus Brandley’i çok feci bir şekilde oyuna getirerek hapishaneye göndermişti. Bu filmde hapishaneden çıkan adam intikamını almak için adeta elinden gelen her şeyi yapmaya çalışacak. Filmin kadrosuna ayrıca yeni kişiler de katılacak ve bu kişiler ile çok daha aksiyonlu eğlenceli bir şey ortaya çıkacaktır diyebiliriz. Sihirbazlar Çetesi 2 izle filmi en az ilk film kadar başarılı bir film olacağından hiçbir şüphemiz yok. Filmin oyuncu kadrosuna gelecek olursak dünyaca başarılı oyuncu Morgan Freeman’ı görmek mümkündür. Filmde sadece bu isimle de kalmayarak kadrosunda çok geniş ve profesyonel kişiler bulunmaktadır. Daniel Radcliffe, Woody Harrelson, Michael Caine ve Mark Ruffalo gibi dünyaca ünlü oyuncuları görmek mümkündür.
sihirbazlar cetesi 2 full izle
Filmin senaryo yazarlığında ise Pete Chiarelli ve Ed Solomon bulunmaktadır. Bu iki başarılı senaryo yazarı ortaya çok güzel, başarılı ve muazzam bir eser ortaya çıkartmıştır diyebiliriz. Büyük bir akıl oyunu ile karşımıza çıkan senaryonun kalitesi çok üst sıralarda. Filmin yönetmenliğini ise Jon M. Chu yapmaktadır. Bu güzel ve kaliteli filmin yapımcılığını da Roberto Orci ile beraber Alex Kurtzman yapmaktadır. Hem kamera önü hem de kamera arkası çok geniş ve profesyonel kişilerden oluşan Sihirbazlar Çetesi 2 izle filmi çok başarılı diyebiliriz. Film aksiyon, komedi, gizem ve gerilim türlerinde de karşımıza çıktığından dolayı birden fazla türü kendi bünyesinde barındırmaktadır. Bundan dolayı ve hem de çok iyi bir ilk filmden sonra devam filmi olması niteliğinden şimdiden sinemaseverlerin sevgisini kazanmıştır. Bu şekilde de daha şimdiden büyük bir etki oluşturacağını tahmin etmek de belki çok zor bir şey olmaz. Sizlerde Komedifilmlerim.com sitesinden diğer bu tarz filmleri Yabancı komedi filmleri kategorisinden izleyebilirsiniz.

Tür: 2016 Filmleri, 2016 Komedi Filmleri, Aksiyon Filmleri, Diğer Türdeki Filmler, Yabancı Filmler, Yabancı Komedi Filmleri

Yapım: 10 Haziran 2016 - ABD

Yönetmen: Jon M. Chu

Oyuncular: Morgan Freeman , Daniel Radcliffe , Mark Ruffalo , Michael Caine , Woody Harrelson

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Sihirbazlar Çetesi 2 Full Türkçe Dublaj İzle” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. Aytaç - 7 ay önce demiş ki:

    Film Çok İyi 1. Serisi Gibi Mükkemmel Şiddetle Tavsiye Ediyorum…

  2. Emir - 7 ay önce demiş ki:

    Harika mutlaka izleyin

  3. berkin - 10 ay önce demiş ki:

    güzelll