Sitemizde şuan toplam 561 film bulunmaktadır.

Şevkat Yerimdar 2 Full Hd İzle

3
( Yüksek Kalite ) Fragman izle Tek Parça hd izle Tek Parça Full İzleYorum yap

Şevkat Yerimdar 2 izle

Şevkat Yerimdar 2 izle filminde kahkaha serinin ilk filmindeki gibi ikincisinde de kaldığı yerden devam ediyor. Gerek çok farklı bir adıyla, gerekse de olağanüstü bir senaryosuyla gönülleri kazanmış olan filmin hem kurgusu hem de oyuncuları çok profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bundan dolayı da ortaya çok kaliteli, üst düzey bir komedi filmi karşımızdadır. Şevkat Yerimdar 2 full izle filmi ilk film ile çok fazla bağlantılı olduğundan dolayı eğer ki bu filmi izlemek istiyorsanız ve ilk filmi izlememişseniz öncelikle ilk filmi izlemenizi tavsiye ederiz. Sonrasında da bu filmi yani ikinci ve son çıkan filmi izlemeniz çok daha iyi olacaktır. Bu sayede anlam bütünlüğünü yakalamış ve filmi daha iyi bir şekilde anlamış olacaksınız.
Filmin konusuna gelecek olursak Şevkat isimli karakterimiz kır arkadaşı olan Pelin ile beraber düğün hazırlığı yapmaktadır. Fakat çok büyük bir sorun vardır. O sorun da düğünü yapacak paranın olmamasıdır. Fakat Şevkat’ın aklına çok güzel bir fikir gelir ve dedesinden kendisine miras olarak kalan evi satmaya karar verir. Kendisine miras olarak bırakılmış olan bu evi satmak için ise Ankara’nın yolunu tutar. Yaptığı planda evi satarak hemen geri dönmek bulunan Şevkat’in başına burada çok farklı olaylar gelir. Araba ile giderken bir anda önüne Sarper’in atlaması ile bütün planları bozulur. Sarper’in sevdiği bir kız vardır fakat onunla evlenememektedir. Şevkat ise bu gence yardım etmek için kolları sıvar. Fakat bu arada dedesini rüyasında görmüştür. Rüyasına giren dedesi buna bir şeyler söyleyerek evin altında bir yatırın olduğunu ve burayı katiyen satmaması gerektiğini belirtmiştir. Fakat adam evi paragöz olan bir müteahhit bularak ona satmıştır. Fakat rüyası üzerine bu evi geri alması gerekmektedir ve bu evi almak ta sanılan kadar kolay bir iş değildir. Buradan sonra olaylar çok farklı bir boyut alarak gelişmekte ve kahkaha her geçen dakikada daha da artmaktadır. Şevkat Yerimdar 2 izle filmini seyredebilir ve bu filmi çok sevebilirsiniz. İnternet sitemizden filmi Full HD bir şekilde izleyebileceğinizi de belirtmek isteriz.
Bu başarılı filmin yönetmenlik koltuğunda ise başarılı yönetmen Bülent İşbilen bulunmaktadır. Yönetmen bu filmde çok başarılı bir şey ortaya koyarak filmin kalitesini biraz daha arttırmıştır diyebiliriz. Filmin oyuncu kadrosuna da gelecek olursak çok başarılı kişilerden oluştuğu gibi ilk filmden de çok fazla karakter bulunmaktadır. Cezmi Baskın ve Başak Parlak gibi başarılı oyuncuların bulunduğu ve başrol oynadığı filmde Bahadır Tokmak, Numan Çakır ve Özgürcan çevik de başrol oyuncuları arasında yer almaktadır. Şevkat Yerimdar 2 tek parça izle filminde oyuncular gerçekten de filme çok büyük bir başarı katmışlar ve filmin daha başarılı olmasını sağlamışlardır diyebiliriz. Sizde bu filmi çok kaliteli, kesintisiz ve donmadan internet sitemizden izleyebileceğinizi belirtmek isteriz.
telif

4.914
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Şevkat Yerimdar 2 Full Hd İzle

Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok izle filminde kahkaha serinin ilk filmindeki gibi ikincisinde de kaldığı yerden devam ediyor. Gerek çok farklı bir adıyla, gerekse de olağanüstü bir senaryosuyla gönülleri kazanmış olan filmin hem kurgusu hem de oyuncuları çok profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bundan dolayı da ortaya çok kaliteli, üst düzey bir komedi filmi karşımızdadır. Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok izle filmi ilk film ile çok fazla bağlantılı olduğundan dolayı eğer ki bu filmi izlemek istiyorsanız ve ilk filmi izlememişseniz öncelikle ilk filmi izlemenizi tavsiye ederiz. Sonrasında da bu filmi yani ikinci ve son çıkan filmi izlemeniz çok daha iyi olacaktır. Bu sayede anlam bütünlüğünü yakalamış ve filmi daha iyi bir şekilde anlamış olacaksınız.
Filmin konusuna gelecek olursak Şevkat isimli karakterimiz kır arkadaşı olan Pelin ile beraber düğün hazırlığı yapmaktadır. Fakat çok büyük bir sorun vardır. O sorun da düğünü yapacak paranın olmamasıdır. Fakat Şevkat’ın aklına çok güzel bir fikir gelir ve dedesinden kendisine miras olarak kalan evi satmaya karar verir. Kendisine miras olarak bırakılmış olan bu evi satmak için ise Ankara’nın yolunu tutar. Yaptığı planda evi satarak hemen geri dönmek bulunan Şevkat’in başına burada çok farklı olaylar gelir. Araba ile giderken bir anda önüne Sarper’in atlaması ile bütün planları bozulur. Sarper’in sevdiği bir kız vardır fakat onunla evlenememektedir. Şevkat ise bu gence yardım etmek için kolları sıvar. Fakat bu arada dedesini rüyasında görmüştür. Rüyasına giren dedesi buna bir şeyler söyleyerek evin altında bir yatırın olduğunu ve burayı katiyen satmaması gerektiğini belirtmiştir. Fakat adam evi paragöz olan bir müteahhit bularak ona satmıştır. Fakat rüyası üzerine bu evi geri alması gerekmektedir ve bu evi almak ta sanılan kadar kolay bir iş değildir. Buradan sonra olaylar çok farklı bir boyut alarak gelişmekte ve kahkaha her geçen dakikada daha da artmaktadır. Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok izle filmini seyredebilir ve bu filmi çok sevebilirsiniz. İnternet sitemizden filmi Full HD bir şekilde izleyebileceğinizi de belirtmek isteriz.
Bu başarılı filmin yönetmenlik koltuğunda ise başarılı yönetmen Bülent İşbilen bulunmaktadır. Yönetmen bu filmde çok başarılı bir şey ortaya koyarak filmin kalitesini biraz daha arttırmıştır diyebiliriz. Filmin oyuncu kadrosuna da gelecek olursak çok başarılı kişilerden oluştuğu gibi ilk filmden de çok fazla karakter bulunmaktadır. Cezmi Baskın ve Başak Parlak gibi başarılı oyuncuların bulunduğu ve başrol oynadığı filmde Bahadır Tokmak, Numan Çakır ve Özgürcan çevik de başrol oyuncuları arasında yer almaktadır. Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok izle filminde oyuncular gerçekten de filme çok büyük bir başarı katmışlar ve filmin daha başarılı olmasını sağlamışlardır diyebiliriz. Sizde bu filmi çok kaliteli, kesintisiz ve donmadan internet sitemizden izleyebileceğinizi belirtmek isteriz.

Tür: 2016 Filmleri, 2016 Komedi Filmleri, Yerli Filmler, Yerli Yapımlı Komedi Filmleri

Yapım: 22 Ocak 2016 - TÜRKİYE

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Bülent İşbilen

Oyuncular: Cezmi Baskın , Başak Parlak , Özgürcan Çevik , Numan Çakır , Bahadır Tokmak

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?