Sitemizde şuan toplam 561 film bulunmaktadır.

Şevkat Yerimdar 1 Full İzle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman izle Tek Parça hd izle Tek Parça Full İzleYorum yap


telif

3.727
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Şevkat Yerimdar 1 Full İzle

Şevkat Yerimdar İzle

Şevkat Yerimdar izle filmi 2013 senesinde komedi türünde vizyona girmiş çok başarılı bir komedi filmidir. Film vizyona girdiği günden itibaren her geçen gün çok daha büyük bir başarı elde ederek hayran kitlesini arttırmıştır. Filmin gerek senaryosu gerekse de oyuncu kadrosu çok kaliteli olmasından ötürü de bu başarı tam olarak pekişmiştir diyebiliriz. Bundan dolayı da film gerçekten de çok başarılı bir komedi filmi haline dönüşmüştür. Filmin kamera önü arkasının başarılı olduğu kadar kamera arkası da çok daha iyi ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Sonuç olarak ta ortaya çok daha kaliteli, profesyonel bir film çıkmıştır. Şevkat Yerimdar izle filmini siz de Full HD bir şekilde seyredebilirsiniz. Ayrıca sadece bu filmi değil yüzlerce hatta binlerce filmi internet sitemizden kolaylıkla izleyebileceğinizi de belirtmek isteriz.
Filmin konusuna gelecek olursak Şevkat Yerimdar isimli bir adamın yumurtacı dükkanı vardır. Bir gün Balat ismindeki bir adam bu yumurtacı dükkanına araba ile girmiştir. Bu olaydan sonra ise Şevkat birtakım farklı yaşantılar içerisine girer. Bu yaşantıları konu edinmiş ve beyaz perdeye aktarılmış olan film gerçekten de çok farklı bir kişiliği ele almıştır diyebiliriz. Karakteri çok komedi dolu, kahkahalı olan Şevkat’ın birtakım öfke sorunları bulunmaktadır. Ayrıca gizli, tanınmayan kahraman ve tüm mahallenin sevdiği bir karakter de olmasından ötürü çok farklı bir kişilik karakterini tam da tasnif etmektedir. Bunun yanı sıra cesur, yufka yürekli ve dürüst özellikleri ile de öne çıkan karakterimizi siz de çok seveceksiniz diyebiliriz. Ana karakterin yaşadığı olayları anlatan film serisi iki filmden oluşmaktadır. Serinin ilk filmi olarak adlandıracağımız bu filmde her şeyin başlangıcı, nasıl başladığı anlatılmaktadır. Şevkat Yerimdar izle filmini ve diğer birçok komedi ya da diğer türdeki filmleri internet sitemizden çok kaliteli ve hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca internet sitemizde donmadan, kesintisiz ve çok daha kaliteli olarak film izleme imkânına sahi olacağınızı da belirtmek istiyorum.

Şevkat Yerimdar 1 Full İzle

Filmin oyuncu kadrosuna gelecek olursak Cezmi Baskın, Tarık Pabuççuoğlu, Özgürcan Çevik, Serkan Kuru ve Başak Parlak gibi çok başarılı oyuncuları bulunduruyor. Oyuncu kadrosu profesyonel seviyesinde diyebiliriz. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise başarılı yönetmen Bülent İşbilen oturmaktadır. Yönetmen gerçekten de çok başarılı bir filmi beyaz perdeye aktararak kalitesini gösterdi. Filmin senaryosunun yazarlığını ise Erol Hızarcı yazmıştır. Filmin yapımcılığını ise Ersen Mercan yapmaktadır. Şevkat Yerimdar izle filmini siz de internet sitemizden çok kaliteli ve hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz. İnternet sitemizde sadece bu filmi değil onlarca, yüzlerce hatta binlerce filmi çok daha iyi bir şekilde izleyebileceğinizi belirtmek isterim. Vizyona girmiş olan filmler en hızlı, en kaliteli bir şekilde sitemizdeki yerini alarak sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Aynı şekilde de Şevkat Yerimdar filmini Full HD bir şekilde kesintisiz ve donmadan izleyebileceğinizi de belirtmek isteriz. Dahası için ise internet sitemizi takip edin.

Tür: 2013 Komedi Filmleri, Yerli Filmler, Yerli Yapımlı Komedi Filmleri

Yapım: 2013 - TÜRKİYE

Yönetmen: Bülent İşbilen

Oyuncular: Cezmi Baskın , Başak Parlak , Tarık Pabuççuoğlu , Serkan Kuru , Özgürcan Çevik

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?