Sitemizde şuan toplam 564 film bulunmaktadır.

Leblebi Tozu Full İzle

0


Leblebi Tozu İzle

Leblebi Tozu izle filmi çok güzel bir konuyu ele almış Anadolu’da çekilmiş bir komedi filmi olarak listemizde yer alıyor. Çorum’da çekilmiş olan ve hem Çorum’u anlatan hem de Çorum leblebisinin bir nevi tanıtımı şeklimde olan film hem oyuncu kadrosu bakımından hem de senaryosu bakımından çok komiktir diyebiliriz. Bu şekilde komik olan filmi izlemenizi tavsiye ederiz. Leblebi Tozu izle filmi hem şive şeklinde konuşulması hem de başarılı oyunculukları ile karşımıza çıkmaktadır. Oyuncuların çok daha üst düzeye çıkarttığı filmin tanıtımları kısa süre içerisinde tüm Türkiye genelinde büyük bir ün yaptı. Anadolu’da çekimleri tamamlanan filmin çok geçmeden tanıtım videoları bizlerle sunuldu. Şimdi de kaliteli ve donmadan hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz. HD olarak ta izleyebileceğiniz bu filmi gerçekten çok seveceksiniz. Film Çorum’da geçmekte ve Çorum leblebisini anlattığı gibi komedi bakımından da kalitelidir.

Leblebi Tozu Full İzle

Filmin oyuncu kadrosu çok başarılı isimlerden oluşuyor. BKM oyuncusu olan başarılı komedyen Metin Yıldız filmin başrolünde bulunuyor. Yine tanıdığımız başarılı bir diğer isim Erdal Cindoruk’ta filmin başrol oyuncuları arasında yer almaktadır. Diğer oyuncular ise Ferdi Kurtuldu ve Fulden Akyürek olarak sıralayabiliriz. Oyuncu kadrosunun bu şekilde olduğu film gerçekten de başarılı ve izlemeye değer olacağı tahmin edilmektedir. Leblebi Tozu izle filminin yönetmenliğini ise Türkiye’deki başarılı yönetmenler arasında adını yazdırmış olan Hakan Eser yapmaktadır. Filmin senaryo yazarlığında ise iki kişi bulunmaktadır. Kudret Ayşe Yılmaz ve Nimet Erdem ortaklaşa ortaya çok güzel bir senaryo çıkartmış gibi görünüyor. Yapılan espriler, komiklikler hem çok doğal hem de çok başarılı olarak karşımıza çıkmaktadır. Filmin yapımcılığını ise Taçlı Yapım ile beraberinde Hande Alparslan yapmaktadır. Başarılı filmin hem senaryo yazarlığını hem de yapımcılığını iki kişi yapmaktadır. İki kişi tarafından yapılmış olan bu filmin başarısının bir iki kat daha artacağını belirtebiliriz. Çünkü bu sayede ortaya çok daha kaliteli bir film çıkacaktır. Komedifilmlerim.com iyi seyirler diler.
Leblebi Tozu olarak bildiğimiz filmin diğer bir adı ise Leblebi Tozu Çorum olarak karşımıza çıkmaktadır. Konusunun ilgi çekici olması, Anadolu’da çekilmesi ve gerçekten de güzel esprileri ve komedileri bulunduğundan dolayı izlenmeye değer olduğunu düşünmekteyiz. Ayrıca bu filmin IMDB tarafından belirlenmiş puanı ise 5.6 olarak belirlenmiştir. Türk filmleri standartlarına baktığımızda puanı başarılı sayılabilecek nitelikte olan film bu puandan dolayı da izlenebilir. Leblebi Tozu izle filmini Full HD şeklinde izleyebilirsiniz. Ayrıca HD yani 720p şeklinde de izleyebileceğiniz filmi donmadan, kaliteli ve kesintisiz bir şekilde de seyretme şansına sahipsiniz. Bu filmi evinizde izleyerek sinema keyfini evinize kolay bir şekilde getirebilirsiniz. Koltuğunuza yaslanarak tam bir kahkaha makinası olan bu filmi evinizde izlemeniz çok daha iyi olacaktır. Çünkü hem para harcamamış ekonomik olmuş olacağı gibi hem de evinizde bu filmi izlemenin keyfine varacaksınız. Ayrıca kalitesinden dolayı ve filmin komedi tarzında olması da sinema keyfini evinizde verecektir.

1.921
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Leblebi Tozu Full İzle

Leblebi tozu izle filmi çok güzel bir konuyu ele almış Anadolu’da çekilmiş bir komedi filmi olarak listemizde yer alıyor. Çorum’da çekilmiş olan ve hem Çorum’u anlatan hem de Çorum leblebisinin bir nevi tanıtımı şeklimde olan film hem oyuncu kadrosu bakımından hem de senaryosu bakımından çok komiktir diyebiliriz. Bu şekilde komik olan filmi izlemenizi tavsiye ederiz. Leblebi Tozu izle filmi hem şive şeklinde konuşulması hem de başarılı oyunculukları ile karşımıza çıkmaktadır. Oyuncuların çok daha üst düzeye çıkarttığı filmin tanıtımları kısa süre içerisinde tüm Türkiye genelinde büyük bir ün yaptı. Anadolu’da çekimleri tamamlanan filmin çok geçmeden tanıtım videoları bizlerle sunuldu. Şimdi de kaliteli ve donmadan hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz. HD olarak ta izleyebileceğiniz bu filmi gerçekten çok seveceksiniz. Film Çorum’da geçmekte ve Çorum leblebisini anlattığı gibi komedi bakımından da kalitelidir.
Filmin oyuncu kadrosu çok başarılı isimlerden oluşuyor. BKM oyuncusu olan başarılı komedyen Metin Yıldız filmin başrolünde bulunuyor. Yine tanıdığımız başarılı bir diğer isim Erdal Cindoruk’ta filmin başrol oyuncuları arasında yer almaktadır. Diğer oyuncular ise Ferdi Kurtuldu ve Fulden Ak yürek olarak sıralayabiliriz. Oyuncu kadrosunun bu şekilde olduğu film gerçekten de başarılı ve izlemeye değer olacağı tahmin edilmektedir. Leblebi tozu full izle filminin yönetmenliğini ise Türkiye’deki başarılı yönetmenler arasında adını yazdırmış olan Hakan Eser yapmaktadır. Filmin senaryo yazarlığında ise iki kişi bulunmaktadır. Kudret Ayşe Yılmaz ve Nimet Erdem ortaklaşa ortaya çok güzel bir senaryo çıkartmış gibi görünüyor. Yapılan espriler, komiklikler hem çok doğal hem de çok başarılı olarak karşımıza çıkmaktadır. Filmin yapımcılığını ise Taçlı Yapım ile beraberinde Hande Alparslan yapmaktadır. Başarılı filmin hem senaryo yazarlığını hem de yapımcılığını iki kişi yapmaktadır. İki kişi tarafından yapılmış olan bu filmin başarısının bir iki kat daha artacağını belirtebiliriz. Çünkü bu sayede ortaya çok daha kaliteli bir film çıkacaktır. Komedifilmlerim.com iyi seyirler diler.
Leblebi tozu tek parça izle olarak bildiğimiz filmin diğer bir adı ise Leblebi Tozu Çorum olarak karşımıza çıkmaktadır. Konusunun ilgi çekici olması, Anadolu’da çekilmesi ve gerçekten de güzel esprileri ve komedileri bulunduğundan dolayı izlenmeye değer olduğunu düşünmekteyiz. Ayrıca bu filmin IMDB tarafından belirlenmiş puanı ise 5.6 olarak belirlenmiştir. Türk filmleri standartlarına baktığımızda puanı başarılı sayılabilecek nitelikte olan film bu puandan dolayı da izlenebilir. Leblebi Tozu izle filmini Full HD şeklinde izleyebilirsiniz. Ayrıca HD yani 720p şeklinde de izleyebileceğiniz filmi donmadan, kaliteli ve kesintisiz bir şekilde de seyretme şansına sahipsiniz. Bu filmi evinizde izleyerek sinema keyfini evinize kolay bir şekilde getirebilirsiniz. Koltuğunuza yaslanarak tam bir kahkaha makinası olan bu filmi evinizde izlemeniz çok daha iyi olacaktır. Çünkü hem para harcamamış ekonomik olmuş olacağı gibi hem de evinizde bu filmi izlemenin keyfine varacaksınız. Ayrıca kalitesinden dolayı ve filmin komedi tarzında olması da sinema keyfini evinizde verecektir.

Tür: 2016 Filmleri, 2016 Komedi Filmleri, Yerli Filmler, Yerli Yapımlı Komedi Filmleri

Yapım: 25 Mart 2016 - TÜRKİYE

Yönetmen: Hakan Eser

Oyuncular: Metin Yıldız , Erdal Cindoruk , Cengiz Okuyucu , Fulden Akyürek , Ferdi Kurtuldu

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?