Sitemizde şuan toplam 564 film bulunmaktadır.

Kurtuluş Günü 2 Yeni Tehdit İzle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman izle Tek Parça izle Tek Parça 720p İzleYorum yap


Kurtuluş Günü 2 İzle

Kurtuluş günü 2 izle filmi macera aksiyon ve bilim kurgu tarzında çekilmiş olan çok başarılı bir Amerika Birleşik Devletleri yapımıdır. Film 1 Temmuz 2016’da gösterime girecek. Tüm dünyada olduğu gibi Amerika’da ve Türkiye’de de eşzamanlı olarak gösterime girecek olan film serinin ikinci filmi olma özelliğini de taşıyor. Yani bu filmi izleme kararını almışsanız öncelikle ilk filmi izlemenizi sonrasında da bu filmi izlemenizi tavsiye ederiz. Çünkü ilk film ile arasında çok fazla bağlantı olacağı tahmin edilmektedir. Kurtuluş günü 2 yeni tehdit izle filmin konusu, oyuncuları, senaryosu ve yönetmeni çok başarılı bir ekipten oluşmaktadır. Bundan dolayı da ortaya çok daha kaliteli bir filmin çıktığını belirtebiliriz. Filmi HD ya da Full HD bir şekilde izleyebileceğinizi belirtmek isteriz. İnternet sitemizden hem kaliteli, hem kesinti yaşamadan hem de donma sorunu yaşamadan filmi çok daha iyi bir şekilde izleyebilirsiniz.

Kurtuluş Günü 2 Yeni Tehdit İzle

Filmin konusuna gelecek olursak kurtuluş günü olarak adlandırılan olaydan tam 20 sene geçmiştir ve bütün dünya devletleri ile beraber eskisine oranla çok daha kaliteli ve gelişmiş olan bir savunma sistemi kullanılmaya başlanmıştır. Bu sistemden dolayı Ay’a bir üs bölgesi bile yapılmıştır diyebiliriz. Fakat mağlup olmalarından çok kısa bir süre öncesinde uzaya yardım bildirisi göndermiş olan birtakım yaratıkların bildirisi alınarak uzayda yaşayanlar bu defa daha büyük, daha fazla bir ordu hazırlayarak dünyaya tekrardan saldırmaya hazırlanmaktadır. Filmin konusunun bu şekilde başlayarak devam ettiği film ilk film ile çok fazla bağlantılı olmaktadır. Çünkü ilk filmde de dünyaya saldıran yaratıkları konu edinmiş olan film bu ikinci filmde de yaşanılan büyük savaşın ardından gelişimi ve ikinci bir savaşa hazırlanılarak bu savaşı ele almaktadır. Bundan dolayı da öncelikle serinin ilk filmini sonrasında da bu filmi izlemek çok daha mantıklı olacaktır. Kurtuluş Günü 2 full izle filminde ilk filmde yapılan yardım çağrısına göre yeni bir tehdit oluşturan uzaylılar ile büyük bir savaştan daha yeni çıkmış olan dünyalıların savaşını anlatmaktadır.

1.195
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Kurtuluş Günü 2 Yeni Tehdit İzle

Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit izle filmi macera aksiyon ve bilim kurgu tarzında çekilmiş olan çok başarılı bir Amerika Birleşik Devletleri yapımıdır. Film 1 Temmuz 2016’da gösterime girecek. Tüm dünyada olduğu gibi Amerika’da ve Türkiye’de de eşzamanlı olarak gösterime girecek olan film serinin ikinci filmi olma özelliğini de taşıyor. Yani bu filmi izleme kararını almışsanız öncelikle ilk filmi izlemenizi sonrasında da bu filmi izlemenizi tavsiye ederiz. Çünkü ilk film ile arasında çok fazla bağlantı olacağı tahmin edilmektedir. Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit izle filmin konusu, oyuncuları, senaryosu ve yönetmeni çok başarılı bir ekipten oluşmaktadır. Bundan dolayı da ortaya çok daha kaliteli bir filmin çıktığını belirtebiliriz. Filmi HD ya da Full HD bir şekilde izleyebileceğinizi belirtmek isteriz. İnternet sitemizden hem kaliteli, hem kesinti yaşamadan hem de donma sorunu yaşamadan filmi çok daha iyi bir şekilde izleyebilirsiniz.
Filmin konusuna gelecek olursak kurtuluş günü olarak adlandırılan olaydan tam 20 sene geçmiştir ve bütün dünya devletleri ile beraber eskisine oranla çok daha kaliteli ve gelişmiş olan bir savunma sistemi kullanılmaya başlanmıştır. Bu sistemden dolayı Ay’a bir üs bölgesi bile yapılmıştır diyebiliriz. Fakat mağlup olmalarından çok kısa bir süre öncesinde uzaya yardım bildirisi göndermiş olan birtakım yaratıkların bildirisi alınarak uzayda yaşayanlar bu defa daha büyük, daha fazla bir ordu hazırlayarak dünyaya tekrardan saldırmaya hazırlanmaktadır. Filmin konusunun bu şekilde başlayarak devam ettiği film ilk film ile çok fazla bağlantılı olmaktadır. Çünkü ilk filmde de dünyaya saldıran yaratıkları konu edinmiş olan film bu ikinci filmde de yaşanılan büyük savaşın ardından gelişimi ve ikinci bir savaşa hazırlanılarak bu savaşı ele almaktadır. Bundan dolayı da öncelikle serinin ilk filmini sonrasında da bu filmi izlemek çok daha mantıklı olacaktır. Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit izle filminde ilk filmde yapılan yardım çağrısına göre yeni bir tehdit oluşturan uzaylılar ile büyük bir savaştan daha yeni çıkmış olan dünyalıların savaşını anlatmaktadır.
kurtulus gunu 2 filmi
Filmin yönetmenliğini Roland Emmerich yapmaktadır. Kurtuluş Günü filminin oyuncu kadrosu ilk filmden oyuncuların da yer aldığını ve kadroya çok yeni kişilerin de eklendiğini görebilirsiniz. William Fichtner, Bill Pullman gibi oyuncuların yer aldığı filmde Jeff Goldblum, Charlotte Gainsbourg ve Liam Hemswort gibi isimler de başrol oyuncusu olarak yer almaktadır. Filmin senaryo yazarlığını ise beş kişi azmaktadır. James A. Woods, Carter Blanchard, Dean Devlin, Nicolas Wright ve Roland Emmerich ile toplamda beş kişiden oluşan senaryo ekibi gerçekten de çok başarılı bir şey ortaya çıkartmış. Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit izle filminin yapımcılığını ise Harald Kloser ile beraberinde Roland Emmerich yapmaktadır. Siz de Kurtuluş Günü ya da istediğiniz herhangi bir filmi izlemek için internet sitemize girebilir ve çok kaliteli bir şekilde filmleri izleme keyfine varabilirsiniz. Komedifilmlerim.com adresinden bir önceki filmimiz olan X-Men Apocalypse Türkçe Dublaj izle filmine buradan ulaşabilirsiniz.

Tür: 2016 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Diğer Türdeki Filmler, Macera Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 24 Haziran 2016 - ABD

Yönetmen: Roland Emmerich

Oyuncular: William Fichtner , Liam Hemsworth , Charlotte Gainsbourg , Jeff Goldblum , Bill Pullman

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?