Sitemizde şuan toplam 564 film bulunmaktadır.

Kronik 2016 İzle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman izle Tek Parça hd izle Tek Parça Full İzleYorum yap


867
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Kronik 2016 İzle

Kronik izle filmi 2016 Amerika Birleşik Devletleri yapımı dram filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere çok kronik bir olayın ele alındığı filmin senaryosu çok profesyonel düzeydedir. Bunda dolayı da Cannes Film Festivali’nden çok iyi bir ödül ile yani En İyi Senaryo ödülü almaya hak kazandı. Bu derece ödüle layık olan bir film kesinlikle ve kesinlikle izlenmeye değer diye düşünmekteyiz. Sadece senaryosu değil başrollerinin de çok üst düzeyde olduğu filmin çekim kalitesi de oldukça iyi yerdedir. Kronik izle filminde adından da anlaşıldığı gibi bir duygusal bir olay ele alınmış ve dram unsurlarının neredeyse sonuna kadar kullanılmasıyla ortaya çıkmıştır. Amerika Birleşik Devletleri’nde çekilmiş olan film kısa süre içerisinde Amerika dışarısına da yayılmış ve tüm dünya genelinde büyük bir ün yaparak çok büyük bir başarıya imza atmıştır. Bu başarısından ötürü de Cannes Film Festivali’nden en iyi senaryo ödülünü almaya layık görülmüştür. Senaryosu bu derece kaliteli olan filmin yapımı da çok kaliteli olmaktadır.
Filmin konusuna geleceksek Kronik filminde bir bakım evinde yaşanan trajedi olayları ele alınmıştır. Burada yaşayan ve adeta ölüm döşeğinde olan hastalar ile ilgilenmekte olan erkek hemşirenin başından geçen birtakım olaylar ele alınmıştır. Erkek hemşire bu hastalar karşısında gerek verdiği kararlar ile gerekse de başına gelen birtakım olaylar ile çok büyük bir dramatik kişiye dönüşmüştür. Bakımevinde yer alan hastalar için elinden gelenin en iyisini yapmak için çabalayan erkek hemşirenin başından geçen olaylar gerçekten de sizi derinden etkileyeceğe benziyor. Senaryo bakımından çok profesyonel bir düzeyde olan film en iyi senaryo ödülünü de elinde bulundurduğundan dolayı diğer dram filmlerine göre bir iki tık daha öndedir. Filmin senaryo yazarlığını Mihcel Franco yazmaktadır. Franco, çok güzel bir bakış açısı ile bu filmin senaryosunu yazmış ve ortaya muazzam bir eser çıkartmıştır. Ayrıca bununla da kalmayarak filmin yönetmenliğini yapan Franco senaryo konusundaki başarısı kadar yönetmenlik koltuğunda da çok büyük başarılar göstererek karşımıza çıkmıştır. Kronik izle filminin hem yönetmeni hem de senaryo yazarı olan başarılı adam gerçekten de çok büyük bir olaya imza atmıştır diyebiliriz.
kronik full izle
Filmin oyuncu kadrosuna bakacak olursak çok profesyonel ve dünyaca ünlü yıldızları görmek mümkündür. Michael Cristofer, Tim Roth, Claire Van Der Boom, Bitsie Tulloch ve Tate Ellington gibi dünyaca ünlü ve başarılı yıldızlar filmin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Dram filmini çok iyi bir şekilde canlandırmakta olan bu kadronun ortaya neler çıkartmış olduğuna inanamayacaksınız. Kronik izle filmini çok kaliteli ve Full HD bir şekilde izleme şansına da sahip olduğunuzu unutmamanızda fayda var. Ayrıca filmi kesintisiz, donmadan da izleyebileceğinizi hatırlatmak izleriz. Bu şekilde herkese göre daha kısa süre içerisinde ve çok daha iyi bir görüntü kalitesiyle filmi izleyebilir ve çok başarılı olan bu dram filmi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bir önceki 2016 yapımlı filmimiz olan Les visiteurs 3 izle filmini izleyebilirsiniz.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 06 Mayıs 2016 - ABD

Yönetmen: Michel Franco

Oyuncular: Tim Roth , Tate Ellington , Bitsie Tulloch , Claire Van Der Boom , Michael Cristofer

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?