Sitemizde şuan toplam 561 film bulunmaktadır.

Kızkaçıran İzle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman izle Tek Parça hd izle Tek Parça Full İzleYorum yap

Kızkaçıran İzle

Kızkaçıran izle filmi adından da anlaşılacağı bir kız kaçırma olayı anlatılmaktadır. Fakat bu kız kaçırma olayı bildiğinizin aksine çok farklı bir hal almıştır. Komedi olarak karşımıza çıkmakta olan filmin senaryosu çok gerçekçi ve komik bir şekilde yazılmış diyebiliriz. Film uzunluğu tam 95 dakika olan filmin komedisi her dakika artmaktadır. Film süresi boyunca eğlencenin ve komedinin en üst noktaları yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Gerçek yaşanmış ya da yaşanabilir bir olay olmasından dolayı da çok doğal bir senaryosu bulunan filmin hem oyuncu kadrosu hem de senaryosu gayet güzel. Kızkaçıran full izle filmi bu sene çıkan komedi filmleri arasından en iyi komedi filmleri içerisine dahil olabilir. Çünkü filmi izleyenlerin ya da takip edenlerin sayısı bir hayli fazladır. Bundan dolayı da film ülke genelinde büyük bir ses uyandırmış ve bir etki oluşturmuştur. Ayrıca filmde klasik bilinen bir olay yani fakır bir kız ile fakir bir oğlanın birbirlerine olan aşkı anlatılmıştır.

Kızkaçıran Full İzle

Filmin konusuna gelecek olursak fakir bir oğlan ile fakir bir kızın birbirlerine olan aşkı anlatılmaktadır. Komedi tarzında karşımıza çıkmakta olan filmde bir gelin kaçırma olayı yaşanır. Fakat bu gelin kaçırma olayları şimdiye kadar görmediğiniz, duymadığınız ve bilmediğiniz tarzdan diyebiliriz. Çünkü gelin kaçırma olayında gelin ile beraber damat ta kaçırılmıştır. Ahmet hem gelini hem de damadı kaçırarak çok büyük bir komedinin ve maceranın içerisinde kendisini bulur. Peki, Ahmet bu durumdan nasıl kurtulacak ve aşkına kavuşacaktır? Filmde bu sorunun cevabını hep beraber alabiliriz. Ahmet ve onun biricik aşkının yaşamış ve yaşayacağı olayların ele alındığı filmin senaryosu gerçekten de biraz farklı. Kızkaçıran filmini izle oyuncu kadrosu da gayet başarılı kişileri bulundurmaktadır. Başrolde Atıf Emir Benderlioğlu’nun bulunduğu filmde kız karakter olarak ise Ceren Benderlioğlu bulunmaktadır. Yani bir çift bu filmde buluşarak başrol oyunculuğunu paylaşmaktadır. Gerçek aşkın filme yansıması olarak görebileceğimiz filmde diğer karakterler ise Barış Kıralioğlu, Yüksel Ünal ve Aydan Burhan olmaktadır. Oyuncu kadrosu geniş olan filmde en çok öne çıkan isimler bu şekilde sıralanmakta ve başrol oyuncuları olarak bu isimleri sıralamak en iyisidir.

2.333
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Kızkaçıran İzle

Kızkaçıran izle filmi adından da anlaşılacağı bir kız kaçırma olayı anlatılmaktadır. Fakat bu kız kaçırma olayı bildiğinizin aksine çok farklı bir hal almıştır. Komedi olarak karşımıza çıkmakta olan filmin senaryosu çok gerçekçi ve komik bir şekilde yazılmış diyebiliriz. Film uzunluğu tam 95 dakika olan filmin komedisi her dakika artmaktadır. Film süresi boyunca eğlencenin ve komedinin en üst noktaları yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Gerçek yaşanmış ya da yaşanabilir bir olay olmasından dolayı da çok doğal bir senaryosu bulunan filmin hem oyuncu kadrosu hem de senaryosu gayet güzel. Kızkaçıran izle filmi bu sene çıkan komedi filmleri arasından en iyi komedi filmleri içerisine dahil olabilir. Çünkü filmi izleyenlerin ya da takip edenlerin sayısı bir hayli fazladır. Bundan dolayı da film ülke genelinde büyük bir ses uyandırmış ve bir etki oluşturmuştur. Ayrıca filmde klasik bilinen bir olay yani fakır bir kız ile fakir bir oğlanın birbirlerine olan aşkı anlatılmıştır.
kizkaciran hd izle
Filmin konusuna gelecek olursak fakir bir oğlan ile fakir bir kızın birbirlerine olan aşkı anlatılmaktadır. Komedi tarzında karşımıza çıkmakta olan filmde bir gelin kaçırma olayı yaşanır. Fakat bu gelin kaçırma olayları şimdiye kadar görmediğiniz, duymadığınız ve bilmediğiniz tarzdan diyebiliriz. Çünkü gelin kaçırma olayında gelin ile beraber damat ta kaçırılmıştır. Ahmet hem gelini hem de damadı kaçırarak çok büyük bir komedinin ve maceranın içerisinde kendisini bulur. Peki, Ahmet bu durumdan nasıl kurtulacak ve aşkına kavuşacaktır? Filmde bu sorunun cevabını hep beraber alabiliriz. Ahmet ve onun biricik aşkının yaşamış ve yaşayacağı olayların ele alındığı filmin senaryosu gerçekten de biraz farklı. Kızkaçıran izle filminin oyuncu kadrosu da gayet başarılı kişileri bulundurmaktadır. Başrolde Atıf Emir Benderlioğlu’nun bulunduğu filmde kız karakter olarak ise Ceren Benderlioğlu bulunmaktadır. Yani bir çift bu filmde buluşarak başrol oyunculuğunu paylaşmaktadır. Gerçek aşkın filme yansıması olarak görebileceğimiz filmde diğer karakterler ise Barış Kıralioğlu, Yüksel Ünal ve Aydan Burhan olmaktadır. Oyuncu kadrosu geniş olan filmde en çok öne çıkan isimler bu şekilde sıralanmakta ve başrol oyuncuları olarak bu isimleri sıralamak en iyisidir. Komedifilmlerim.com iyi seyirler diler.
Filmin yönetmenliğini Korhan Uğur yapmaktadır. Yönetmen bu filmde çok güzel şeyler ortaya çıkartmış ve kendinden büyük şeyler katmıştır. Filmin senaryo yazarlığını da aynı şekilde yönetmenliğini yapan Korkan Uğur yapıyor. Hem yönetmenliği hem de senaryoyu yazan Uğur, filmde en çok emeği geçen kişilerden sadece birisi. Filmin yapımcılığını ise Mustafa Saygın ile beraberinde Serpil Aydın yapmaktadır. Kızkaçıran izle filminin kamera önü ve kamera arkası ekibi bu şekilde olmaktadır. Komedi türünde karşımıza çıkacak olan film 95 dakika uzunluğundadır. Filmi HD, ya da Full HD bir şekilde izleyebileceğiniz gibi donmadan ve kesintisiz olarak ta izleme şansına sahipsiniz. Bu şekilde yaklaşık bir buçuk saat boyunca eğlencenin, komedinin en üst noktalarında olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tür: 2016 Filmleri, 2016 Komedi Filmleri, Aksiyon Filmleri, Yerli Filmler, Yerli Yapımlı Komedi Filmleri

Yapım: 15 Nisan 2016 - Türkiye

Yönetmen: Korhan Uğur

Oyuncular: Atıf Emir Benderlioğlu , Ceren Benderlioğlu , Aydan Burhan , Yüksel Ünal , Barış Kıralioğlu

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?