Sitemizde şuan toplam 564 film bulunmaktadır.

Kıngsman 2 Türkçe Dublaj izle

0
( Yüksek Kalite ) fragman Kıngsman 2 Kıngsman 2 izleYorum yapAksiyon, suç, komedi ve casusluk türünde karşımıza çıkan başarılı film olan Kingsman: Gizli Servis’in ikinci filmi çok yakında gösterime girecektir. 2014’te serinin ilk filmi gösterime girmiştir. İkinci film ise 2017’nin 16 Haziran tarihinde gösterime gireceği belirtilmektedir. Film gösterime girdiği andan itibaren Kinsman 2 izle filmini izlemeniz mümkün olmaktadır. İngiltere yapımı olan film büyük bir casusluk üzerine kurulmuştur. Aksiyonun da son derecede başarılı olduğu filmde ajan kavramı tam anlamıyla işlenmiştir diyebiliriz. Çünkü İngiltere’nin altında büyük bir gizli servis kurulmuş ve adeta yer altını büyük bir ajan yetiştirme merkezi haline getirmiştir denilebilir.

1.514
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Kıngsman 2 Türkçe Dublaj izle

Yönetmenliğini Matthew Vaughn’un yapacağı serinin ikinci filminin yapımcılığını da aynı isim oluşturmaktadır. Filmin senaryosunu Dave Gibbons ile Jane Goldman başarılı bir şekilde yazdığı tahmin edilmektedir. Aynı şekilde başrol oyuncuları da çok geniş ve dünyaca ünlü kişilerden oluşmaktadır. Kinsman 2 HD izle Mark Strong, Julianne Moore, Colin Firth, Halle Berry ve Channing Tatum’un yer aldığı film İngiltere’de çekilmektedir. İlk film 3 adaylık ve 3 ödül kazandı. İlk filmin çekimi için 81 milyon dolarlık bir bütçe ayrılarak bu bütçe harcanmıştı. Hasılatı ise katlanarak 406 milyon doları geçmiş 407 milyon dolar sınırına dayanmıştır diyebiliriz. Halen de bu hasılatın yavaş yavaş arttığını görebilmemiz mümkün olmaktadır.

kingsman 2
Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık ile ortak çekimi olan filmin uzunluğu da 129 dakika olmaktadır. Gizli servis çizgi romanından beyaz perdeye uyarlanan komedi, aksiyon ve casusluk türündeki filmde potansiyel bir gizli ajanın eğitim süreci ile bu süreç içerisinde yaşamış olduğu olaylar ele alınmıştır. 13 Aralık 2014’te ilk gösterimi yapılan film İngiltere’de 29 Ocak’ta ABD’de de 13 Şubat 2015 tarihinde beyaz perdede izleyicilerin karşısına çıktı. Toplamda 81 milyon dolara mal olan film hemen hemen her ülkede gösterime girdi. Hasılatı da dünya genelinde 406 milyon doların üzerine çıkarak Vaught’un o zamana kadar olan en fazla para kazandığı ve filmden hasılat çıkardığı film olarak tarihe geçti diyebiliriz.
Serinin ikinci filminde de heyecan, aksiyon ve komedi kaldığı yerden kalarak devam edecek gibi duruyor. Çünkü film hakkında alınan bilgiler ve filme giren oyuncular ile ilgili çok iyi yorumlar ve bilgiler bulunmaktadır. Bundan dolayı da filmin kalitesinin daha da artacağı tahmin edilmektedir. Kingsman 2 izle önümüzdeki sene içerisinde gösterime girecektir. Gösterime girdikten çok kısa bir müddet sonra da kolaylıkla filmi izleyebilir ve film hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ülkemizde ve dünyada büyük bir etki oluşturan film çok kaliteli bir yapım ile karşımıza çıkmaya hazırlanmaktadır. Gerek kamera önü gerekse de kamera arkası ekibin çok kaliteli ve profesyonel kişilerden çalışması da filmin kalitesini birkaç tık daha da arttırmaktadır.
Ülkemizde vizyona giren filmler arasında da iyi bir yeri bulunan serinin ilk filminden sonra ikinci film de vizyona girdiği andan itibaren en az ilk film kadar başarılı olacağı tahmin edilmektedir. Oyuncu kadrosunun da ilk filmdeki kişilerden ve bu kişilere ilaveten daha da kaliteli kişilerin ekleneceği yapılan açıklamalardan dolayı bilinmektedir. Önümüzdeki sene içerisinde vizyona girecek olan Kingsman 2 tek parça izle filmini gösterime girdikten kısa bir süre sonra izleyebilir ve film hakkında daha da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Film gösterime gireceği ilk andan itibaren hem ülkemizde hem de bütün dünya genelinde büyük bir başarı yakalayacağı yapılan tahminler arasında yer almaktadır. Yerli komedi

Tür: 2017 Komedi Filmleri, Yabancı Komedi Filmleri

Yapım: 2017 - İngiltere

Yönetmen: Matthew Vaughn

Oyuncular: Channing Tatum , Halle Berry , Colin Firth , Julianne Moore , Mark Strong

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?