Sitemizde şuan toplam 564 film bulunmaktadır.

Hayvan Bakıcısı Tek Parça İzle

1


Hiç bir yerde bulamayacağınız yerli komedi filmi Osman pazarlama izle filmine buradan ulaşabilirsiniz. Komedifilmlerim.com iyi seyirler diler.

1.427
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Hayvan Bakıcısı Tek Parça İzle

Tamamıyla bir aile filmi olarak kurgulanan film, 2011 yılında vizyona girmiştir. Kadrosunda çok tanınmış isimler olmasa da yapımcılık koltuğuna komedi filmlerinin vazgeçilmez oyuncularından olan Adam Sandler’ın oturduğunu görüyoruz. Özellikle çocuğunuzla izleyebileceğiniz bu filmin yönetmeni Frank Coraci’dir. Yönetmenin genellikle Adam Sandler filmlerinde çalıştığı da görülmektedir. Film konusu bakımından fantastik öğeleri de taşıyan oldukça komik ve eğlenceli bir yapımdır.
hayvan bakicisi filmi
Hayvanat bahçesinde çalışan Andrew bakmakla görevli olduğu tüm hayvanlarla oldukça iyi geçinmekte ve onların arasında kendisini çok iyi hissetmektedir. Buna rağmen insanlarla iletişime geçme konusunda büyük sorunları olan Andrew bu durumu düzeltmek ve kendine âşık olacağı bir kız bulabilmek için hayvanat bahçesinden ayrılır. Bu süreçte bir kızla tanışan Andrew’ün düzgün bir ilişki kurabilmesi hayvanlar için çok önemlidir. Zira Andrew fark etmese de hepsi konuşabilmekte ve Andrew’ü arkadaşları olarak görmektedirler. Bu amaçla harekete geçen hayvanlar Andrew’ün kendisine düzgün bir kız bulabilmesi için ona yardım etmeye karar verirler. Komedifilmlerim.com sunar.
Film çocuğunuzla birlikte keyif içerisinde izleyebileceğiniz, ender filmlerden bir tanesidir. Birçok filmdeki kavga, dövüş, şiddet, cinsellik gibi sahnelerden ötürü film bulmakta sorun yaşayan ebeveynler bu filmi rahatlıkla çocuklarına izletebilirler. Yetişkinler de biraz gevşemek ve günün stresini atmak için bu filmi izleyebilirler. Oldukça komik sahneleriyle, bu türü sevenler için de ideal bir seçenek olan Hayvan Bakıcısı, arkadaşlığın sınır tanımayan gücünü göstermesi açısından önemli bir filmdir.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Diğer Türdeki Filmler, Romantik Filmler, Yabancı Filmler, Yabancı Komedi Filmleri

Yapım: 2011 - ABD

IMDB Puanı: 7.7

Yönetmen: Frank Coraci

Oyuncular: Kevin James , Rosario Dawson , Leslie Bibb , Donnie Wahlberg , Ken Jeong

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?