Sitemizde şuan toplam 564 film bulunmaktadır.

Hasret 2016 Full İzle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman izle Tek Parça hd izle Tek Parça Full İzleYorum yap


DİKKAT:Bazı filmler sistem yoğunluğundan dolayı 5 ile 10 dakika arasında kesin olarak açılmaktadır. Bazı filmler ise yorum attıktan sonra otomatik olarak açılmaktadır, Açılmayan filmlere yorum atarak 5 ile 10 dakika arasında aktifleşmesini sağlayabilirsiniz.

1.171
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Hasret 2016 Full İzle

Hasret İzle

Hasret izle filmi senenin en iyi filmleri arasında yer alacağa benziyor. Bu öngörüye filmin fragmanından, fragmanını izleyerek olumlu geri dönüş yapan izleyicilerden ve filmin kalitesinden yola çıkarak kolayca yapabiliriz. Hasret filmi adından da anlaşılacağı gibi bir dram filmini anımsatmaktadır. Bundan dolayı da dram ögelerinin sıklıkla kullanılacağı fakat biraz da belgesel tarzında olacak olan filmde oldukça duygusal anlar yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Belgesel olarak adlandırmamızın sebebi filmin konusunun ve çekim tekniklerinin belgesel türüne çok benzemesi, belgeseli andırmasından dolayı olmaktadır. Alman yapımı olarak bilinen fakat çekim yerlerinin İstanbul olduğu film aslında iki ülkenin eseridir diyebiliriz. Çekim ekibinin, oyuncuların hem Alman hem de Türk olması Alman ve Türk yapımı olduğunu gösterdiği gibi konusunun ve çekim yerlerinin de Türkiye’de olması iki ülkenin ortak filmi olarak nitelendirilebilir. Hasret izle filminin konusuna değinecek olursak Almanya’da yer alan küçük çaplı bir film ekibi ülkelerinde yer alan bir yerel kanalında çıkması için film çekmeye karar verirler. Bu filmin çekimlerini ise Türkiye’de hatta İstanbul’da yapmaya karar verirler. Yaşadıkları yerlerden çıkarak İstanbul’a gelirler. İstanbul’un eski tarihi ve gizliliklerini gün yüzüne çıkartmak için çabalamaktadırlar.
hasret filmi

Hasret 2016 Full İzle

Film ekibi İstanbul’un adeta geçmişine gider ve birtakım gizli saklı olarak nitelendirilen gerçekleri ortaya çıkartırlar. Şehirde yaşamakta olan çok farklı topluluklar ve dinler, hükümete karşı olan birtakım direnişler, İstanbul’un garip olarak nitelendirilebilecek melankolisi, göçmen işçiler ve Eski birtakım mahallelerin yıkılarak yenilenmesi bu çekim ekibinin oldukça hoşuna gidecektir. Hasret izle olarak adlandırılan filmde İstanbul ön planda tutulmuş ve gizli saklı olan birtakım durumlar gün yüzüne çıkartılmaya çalışılmıştır. Hasret HD izle ya da Hasret filmini kesintisiz kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Bu sayede sinema adeta sizin evinize kadar gelmiş olacaktır. Siz de ayaklarınızı uzatarak sinema keyfinizde rahatça koltuğunuzda yaşayabilirsiniz. Hem de bu filmden çok daha iyi keyif alacaksınız.
Filmin oyuncu kadrosuna gelecek olursak oyuncu kadrosunda hem Türk aktörler hem de Alman oyuncular bulunmaktadır. Fakat film Alman yapımı olarak adlandırmaktadır. Serhat Murat Saymadı, Bilge Güler ve İsa Çelik Türk oyuncu olarak filmde bulunmaktadır. Alman olarak ta Ben Hopkins bulunmaktadır. Hasret izle filminde Ayrıca Ben Hopkins sadece oyuncu değil filmin hem senaryo yazarlığını hem de yönetmenliğini yapmaktadır. Bundan dolayı da filmin oluşturucusu olarak adlandırabileceğimiz Ben, gerçekten de ortaya çok güzel bir şey çıkartmıştır. Filmin hemen hemen her şeyi ile ilgilenen ve filmin üreticisi olarak bilinen Ben, kalitesini ortaya koymuştur diyebiliriz. Almanya’dan Türkiye’ye gelen ekip gerçekten de İstanbul’u güzel bir şekilde tanıtmış adeta reklamını yapmış ve İstanbul’un gizli saklıları olarak adlandırabileceğimiz birtakım durumları gün yüzüne çıkartmaya çalışmıştır diyebiliriz. Bu durumları da güzel çekim teknikleri kullanılan Hasret filmini HD farkıyla donmadan ve kesintisiz bir şekilde izleyebileceğinizi de belirtmeliyim. Film hem Almanya’da hem de Türkiye’de eşzamanlı bir şekilde beyaz perdede olacaktır.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 11 Mart 2016 - TÜRKİYE, Almanya

Yönetmen: Ben Hopkins

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?