Sitemizde şuan toplam 564 film bulunmaktadır.

Güzel ve Çirkin izle Yabancı Komedi Filmi

0


yabancı komedi filmlerini buradan izleyebilirsiniz.

Romantik, fantastik türünde karşımıza çıkan Güzel ve Çirkin filmi Almanya ile Fransa yapımı olmaktadır. Yönetmenlik koltuğunda da başarılı yönetmen Christophe Gans’ın oturduğu film gerçekten de başarılı olarak karşımıza çıkmaktadır. Güzel ve Çirkin izle filminin yönetmenliğini yapan isim filmin başarısını ve kalitesini daha da arttırmış ve karşımıza bu şekilde çıkarmıştır. Aynı şekilde senaryo ile kurgu uyumu ve çekim teknikleri bakımından da daha kaliteli olmuştur denilebilir. Güzel ve Çirkin filminin oyuncuları da dünyaca ünlü olan kişilerden oluşmaktadır. Eduardo Noriega, Andre Dussolier, Lea Seydoux ve Vincent Cassel gibi dünyaca ünlü aktörler yer almaktadır. Filmin başarısını bu aktörler birkaç tık daha üst seviyeye çıkarmış görünmektedir. Güzel ve Çirkin HD izle filmi hemen hemen herkesin bildiği Güzel ve Çirkin hiyakesinden uyarlanarak beyaz perdede izleyicilerin karşısına çıkarılmıştır. Filmin kendi konusunun üzerine daha kaliteli bir senaryo eklendiği gibi daha da kaliteli çekimler yapılmıştır. Böylelikle de ortaya çok daha kaliteli ve başarılı bir film çıkmış denilebilir. Filmin oyuncuları da filme ayak uydurarak filmin eksikliklerini tamamlayarak tam bir uyum içerisinde filmi çekmişlerdir.

526
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Güzel ve Çirkin izle Yabancı Komedi Filmi

Filmin konusuna gelecek olursak alanında oldukça başarılı olan bir tüccar bütün mal varlığını denizde kaybederek altı kızını da kendisi ile beraber alarak daha küçük ve daha kırsal bir yere göç etmek zorundadırlar. Yolculuğun sonunda ise gül çalma suçundan “Çirkin” tarafından cezaya çarptırılır. Tüccarın kızlarından en küçük ve adı “Güzel” olan kız bu olayların bütün sebebinin kendisi olduğunun düşünür ve babasının bu cezasını üzerine alarak bir nevi kendisini feda etmiş olur. Güzel ve Çirkin izle filminde ceza olarak Çirkin’in yaşadığı gizemli şatoda yaşamaya başlar ve buranın dışardan bakıldığı gibi karanlık ya da tehlikeli bir yer olmadığının farkına varır. Birbirlerini zaman geçtikçe tanımaya ve anlamaya başladıklarında güzel kız, çirkin hakkında geçmişe dönük olan birtakım sırları öğrenir. “Çirkin” eskiden krallığı olan ve çok yakışıklı prens olup kendisine bir büyü yapılmasından dolayı seneler boyunca çok çirkin bir şekilde yaşamaktadır. Güzel ve Çirkin tek parça izle filminde Güzel ise sonucu ne olursa olsun bu büyüden Çirkin’i kurtarmak için adeta elinden gelen her şeyi yaparak büyüyü ortadan kaldıracaktır.
Dünyaca ünlü olan Disney’in çocuk klasikleri içerisinde olan Güzel ve Çirkin masalının beyaz perdeye farklı bir uyarlaması olarak çıkan film romantik ile fantastik türünde olduğu gibi çok az da olsa gerilim türünü de içerisinde bulundurmaktadır. Güzel ve Çirkin HD izle filminde filmin senaryo yazarlığı ile yönetmenliğini öncesinde Sessiz Tepe ve Kurtların Kardeşliği gibi başarılı filmlerde imzası bulunan başarılı yönetmen Christophe Gans yapmaktadır. Film günümüz filmlerine oranlandığı zaman standartların birkaç tık daha üzerinde olduğunu görebilmek mümkün olmaktadır. Ayrıca konu bakımından da hemen hemen herkesin bildiği bir masal üzerinden yola çıkılarak daha farklı bir konu işlenerek izleyicilerin karşısına çıkarılmıştır. Gerek ülkemizde gerekse de ütün dünyada çok fazla izleyicilere ulaşan film büyük bir hayran kitlesine de hitap etmiş gözüküyor. Gerek hasılat bakımından gerekse de ulaştığı izleyici sayısı bakımından çok büyük bir başarıya imza attığını görebilmek mümkün olmaktadır. 28 Mart 2014 tarihinde vizyona giren film toplamda 1 saat 54 dakika olarak izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Aynı zamanda Fransa ile Almanya ortak yapımı olan film bu iki ülkede olduğu gibi bütün dünyada da büyük bir ilgi ve beğeni toplamıştır. Ayrıca sitemizde çakallarla dans 4 filmini izleyebilirsiniz.

Tür: 2014 Komedi Filmleri, Yabancı Komedi Filmleri

Yapım: 2014 - Fransa

Yönetmen: Christophe Gans

Oyuncular: Vincent Cassel , Léa Seydoux , Eduardo Noriega , Yvonne Catterfeld , Andre Dussollier

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?