Sitemizde şuan toplam 564 film bulunmaktadır.

Godzilla 2 izle Full HD

0
( Yüksek Kalite ) Fragman Godzilla 2 Godzilla 2 izleYorum yap

548
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Godzilla 2 izle Full HD

Macera, aksiyon, bilim kurgu ve üç boyutlu türünde karşımıza çıkan film serinin ikinci filmi olarak çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan serinin ilk filmi 2014 tarihinde gösterime girmişti. Sonrasında uzun süreler boyunca devam filminin çekilip çekilmeyeceği tartışılan Godzilla 2 izle filmi sonunda izleyicilerin karşısına çıkacak gibi gözüküyor. İlk filmin gösterime girmesinin ardından beş sene geçerek vizyona girecek olan film uzun bir aradan sonra geri dönüş yapacak gibi görünmektedir. İlk film bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük bir beğeni toplamış ve gişede büyük bir başarı yakalamıştı. Film gösterime girdiği ilk andan itibaren bir hayran kitlesi oluşturan ve adından sıkça söz ettirmiştir. Gerek sosyal medyada gerekse de gerçek hayatta adından sıkça söz ettirerek bir akım başlatmıştı. Sonrasında da ikinci filmin gelip gelmeyeceği herkes tarafından büyük merak konusu olmuştu. O nihai karar sonunda verildi ve serinin ikinci filmi çekilmeye karar kılındı. Godzilla 2 HD izle filminin ikincisi 22 Mart 2019 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor. Fakat çekimlerin planlanandan daha önce başlayarak bitmesi ve kurgunun da aynı şekilde hızlı sürmesi sonucunda filmin vizyon tarihinde bir değişikliğe gidilebilir.
İlk filmin konusuna gelecek olursak dünyanın en ünlü olan canavarı insanlığın sınırları zorlaması ve bilimsel çalışmalar yapması neticesinde ortaya çıkmıştır. Bu yaratık insanlığın varlığını tehdit etmekte ve çok büyük zararlar vermektedir. Godzilla 2 izle serisinin ilk filminde Godzilla isimli yaratığın ortaya çıkması ve bu yaratık ile verilen mücadele anlatılmıştır. İlk filmin oyuncu kadrosunda Elizabeth Olsen, Byran Cranston, Ken Watanabe, Julliete Binoche ve son olarak ta Aaron Taylor – Johnson yer almaktadır. Yine aynı şekilde serinin ilk filminin senaryo yazarlığını David Callaham yapmaktadır. Filmin yapımcılığını ise Brian Rogers ile Jon Jashni ortak bir şekilde üstlenmektedir. Godzilla 2 tek parça izle film serisinin ilk filminin yönetmenlik koltuğunda ise Gareth Edwards bulunmaktadır. 16 Mayıs 2014 tarihinde gösterime giren film uzun bir aradan sonra devam filmi olarak ikinci filminin çıkarılma kararını aldı. Sonrasında gerek senaryo çalışmaları gerekse de diğer çalışmaların hızlandırılması sonucunda filmin 2019 senesinde gösterime gireceği belirtilmiştir.
Serinin ikinci filminin türü macera, aksiyon ve bilim kurgu olarak belirtilmiştir. Amerika Birleşik Devleti yapımı olan filmin senaryo yazarlığında başarılı senaryo yazarı Max Borenstein bulunmaktadır. Filmin senaryo yazarı değiştirilmiş ve umarız ki ilk filmden daha başarılı bir konu ile ve senaryo ile karşımıza çıkar. Yönetmenliği ise ilk filmde olduğu üzere ikinci filmde de Gareth Edwards bulunmaktadır. Godzilla 2 HD izle filminin oyuncu kadrosu hakkında henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat ilerleyen günlerde teker teker hem başrol oyuncularının kim olduğu hem de diğer oyucuların kim olduğu hakkında detaylı bilgiler gelecektir. Fakat şu anda oyuncu kadrosu ile ilgili elimizde net bir bilgi bulunmuyor. İlk filmin ardından uzun bir müddet sonra ikinci filminin çekilme kararı ile beraber filmi izleyenler ve filmin hayranı olan kişiler bu habere çok sevindiler. Hatta film serisinin devam etmesi gerektiğini belirterek 3. Filmin de çekilmesini istediler. Fakat bu konu ile ilgili net bir bilgi verememekle beraber ikinci film ile ilgili de net bir bilgi bulunmuyor. Filmin çıkmasına çok uzun bir müddet bulunduğu için şu anlık sadece filmin adı ile senaryo yazarı ve son olarak ta yönetmeni belli. Yapımcıları hakkında daha net bir bilgi bulunmuyor.

Tür: Diğer Türdeki Filmler

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Gareth Edwards

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?