Sitemizde şuan toplam 561 film bulunmaktadır.

Emicem Hospital İzle

0


2.947
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Emicem Hospital İzle

Emicem Hospital İzle

Emicem Hospital izle filmi bir hastanede geçmektedir. Türk yapımı olan komedi ve trajik tarzda olan film hem yabancı isimleri hem de Türk isimleri bulundurmaktadır. Bu sene Türkiye’de vizyona giren filmler bakımından çok bol, nitelikli ve kaliteli bir film sezonu gibi gözükmektedir. Bundan dolayı da bu filmde gerçekten çok güzel, kaliteli ve senaryosu de iyi bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Filmin hem oyuncuları, hem konusu hem de çekim sahneleri çok başarılı olduğu gibi izlenebilir. Emicem Hospital filmini hem Full HD bir şekilde izleyebileceğiniz gibi hem de kesintisiz ve donmadan da izleyebilirsiniz. Ayrıca filmi herkesten önce izleyebilme imkanına da sahip olacağınızı belirtmek isteriz. Yani filmi hem kaliteli, hem önce hem de çok daha hızlı bir şekilde izleme şansına sahip olacaksınız.
emicem hospital 2016
Filmin konusuna gelecek olursak Özel Emicem’in Yeri isimli bir hastanede Selo Emicesi Celal’in açmış olduğu hastanede temizlikçi olarak işe başlamıştır. Selo ile arkadaşları olan Dursun ve Adem’in zengin olma gibi hayalleri bulunmaktadır. Fakat başka işlerle de ilgilenmektedirler. Celal Emice açmış olduğu hastanenin sadece yerel değil uluslararası olarak bir başarıya imza atmasını istemektedir. Bundan dolayı da Alman disiplini ile büyümüş olan bir hanımı hastanenin yöneticisi olarak işe başlatır. Bu şekilde bir disipline alışık olmayan Emicem Hospital izle çalışanları ne yapacağını bilemez. Filmde Alman disiplini ile Karadeniz inadı yavaş yavaş karşı karşıya gelmektedir. Bu olaylar yaşandıkça ortaya çok komik olaylar çıkmaktadır. Yönetici olarak işe başlayan Alman kadın ise Celal Emice’den destek alarak hastanede çalışmakta olan ve disipline karşı gelen herkesi işten çıkartmaktadır. Fakat haksız olarak işten kovulmuş olan Doktor Miray ve Doktor Hilmi başta olmak üzere diğerleri hastanenin bahçesinde bir direniş harekatına başlarlar. Selo ise emicesi olan Celal’e karşı gelerek direnişe katılmıştır. Yapılan bu direniş Selo’nun çok öncelerden beri evlenmek istediği Songül ile yakınlaşması için adeta büyük bir yol olmuştur. Bu sırada yaşanan birtakım olaylar sonucunda Emice Celal’in gerçek yüzünün ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.
emicem hospital full izle

Emicem Hospital

Filmin senaryo yazarlığını hali hazırda Trabzon’da görev yapmakta olan Doktor İsmet Eraydın yazmıştır. Ayrıca Dr. İsmet sadece senaryoyu yazmakla kalmamış filmin yönetmenliğini de yapmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Wilma Elles, Ali Erkaan, Selahattin Çakır, Merve Akaydın ve Sinan Bengier gibi başarılı isimler yer almaktadır. Komedi türü ile karşımıza çıkan film tam 98 dakika olmaktadır. Bu dakika içerisinde her dakikanın komik bir şekilde geçtiği film bir Karadeniz inadı ile Alman disiplinini yan yana getirmektedir. Hangisinin daha inat olduğunu göreceğimiz filmde hem eğleneceksiniz hem de çok güzel bir vakit geçireceksiniz. Ayrıca Emicem hospital full izle filminin senaryo yazarlığını ve yönetmenliğini yapan kişi bir doktordur. Trabzon’da görevini yapmakta olan Doktor İsmet Eraydın tarafından kaleme alınan ve beyaz perdeye çıkartılan filmde hastanede yaşanan olaylar ele alınmıştır.

Tür: 2016 Komedi Filmleri, Yerli Yapımlı Komedi Filmleri

Yapım: 25 Mart 2016 - TÜRKİYE

Yönetmen: İsmet Eraydın

Oyuncular: Wilma Elles , Sinan Bengier , Ali Erkazan , Merve Akaydın , Selahattin Çakır

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Emicem Hospital İzle” filminde 18 Yorum bulunuyor.
 1. emin - 8 ay önce demiş ki:

  merak ediyorum ya

 2. busra - 8 ay önce demiş ki:

  Dizideki sarkinin adini bilen varmi gunes dogdugu vakit ile baslayank

 3. Ugur - 9 ay önce demiş ki:

  Filmi merak ediyorum

 4. tyfn - 9 ay önce demiş ki:

  eh işte

 5. kemal - 9 ay önce demiş ki:

  izleyelim görelim

 6. sakir - 9 ay önce demiş ki:

  güzel

 7. lale - 9 ay önce demiş ki:

  paylasiminiz icin tesekkürler

 8. Murat - 9 ay önce demiş ki:

  Cok hos bir flim

 9. Erkan - 9 ay önce demiş ki:

  Guzel bir film

 10. hkhfdrt - 10 ay önce demiş ki:

  güzel

 11. oğuzhan kahraman - 10 ay önce demiş ki:

  izleyelim bakalım

 12. kadir güleryüz - 10 ay önce demiş ki:

  çok güzel tavsiye edrim

 13. kadir güleryüz - 10 ay önce demiş ki:

  iyi

 14. kısmet - 11 ay önce demiş ki:

  güzel

 15. Harun - 11 ay önce demiş ki:

  enteresan bir uygulama

 16. bk - 11 ay önce demiş ki:

  iyi film

 17. Aksin - 12 ay önce demiş ki:

  Aslında yorumlar film izlendikten sonra yapılsa daha iyi olmaz mıydı?

 18. ahmet dağ - 1 sene önce demiş ki:

  güzellllll