Sitemizde şuan toplam 564 film bulunmaktadır.

Deadpool 2 izle Türkçe Dublaj Komedi filmi

1
( Yüksek Kalite ) fragman Deadpool 2 izle Deadpool 2Yorum yap


Uzun süredir gündemde olan ve çekimin yapılması planlanan film nihayetinde ikincisi ile devam edilecektir. İlk filmin yapılması için başrol oyuncusu olan Ryan Reynolds tam 11 sene boyunca bu filmin yapımı için uğraşarak sonunda filmin çekilmesi başarısını sağlamıştır. 2009 senesinde X – Men Origins: Wolverine filmi vizyona girdiğinde Deadpool izle karakteri de bulunuyordu. Fakat bu karakter oldukça berbat olduğu gibi buradaki görünümü de çizgi romandan çok farklı olmuştu. Bununla beraber farklı süper güçler eklenerek kendi özel güçleri de alınmıştır. Deadpool hayranlarının tepkisini toplamıştı. Fakat 2011 yılında Deadpool filminin deneme çekim videosu internette yayılmış olumlu geri dönüşler alınca çekimlerine start verilmişti.

deadpool 2

Başarılı bir ilk filmden sonra ikincisinin çekilmesine karar verilen serinin ikinci filmi 2018’de vizyona girmesi planlanmaktadır. Deadpool 2 izle filmi ilk filminin üzerine bir şeyler konularak daha da başarılı bir şekilde beyaz perdenin karşısına çıkacağı düşünülmektedir. İlk filmin konusuna bakacak olursak kanser teşhisi konulan Wade Wilson normal şartlarda bu hastalıktan kurtulma ve yaşama şansı bulunmamaktadır. Fakat karşısına çıkan bir ajan kendisini bir programa sokacaklarını belirterek eskisinden daha iyi bir hale geleceğini belirtmiştir. Bunun sonucunda da karakterimiz bu programa girme kararını alır. Fakat kendisine burada işkence yapılır ve sonrasında da yüzü ve cildi tanınmaz hale gelerek çok çirkinleşir.
Bu durum ile beraberinde kendisine süper güçler gelmiş ve hem intikam alma hırsında hem de kendi kafasına göre takılmaktadır. İlk filmde konu bu şekilde başlayarak çok muazzam derecede devam ederek film mutlu sonla bitirilmiştir. Deadpool 2 HD izle filmi 2018 senesinde vizyona gireceği planlanıyor. Fakat çekimlerin ya da kurgu, montaj işlerinin daha uzun sürmesi veya daha kısa sürmesi bakımından da ileri bir tarihe gidebileceği gibi daha kısa sürede de izleyicilerin karşısına çıkabilme ihtimali bulunmaktadır. Büyük bir merakla çıkması beklenen filmin çok büyük bir hayran kitlesi de bulunmaktadır. Hatta diğer filmlere oranla çok büyük bir gişe başarısını elinde bulundurmaktadır. Komedi filmleri

861
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Deadpool 2 izle Türkçe Dublaj Komedi filmi

Gişeye girdiği andan itibaren çok fazla izlenen film bu alanda bir rekora imza atmıştır. Kısa süre içerisinde büyük hasılat yaptı ve filmin ne derecede başarılı olduğunu bütün dünyaya gösterdi. Filmin yapımcıları da olumlu bu geri dönüşleri görerek devam filminin çekilmesine karar verdi. Devam filminin çekilme kararının hemen ardından senaryo yazımına başlandığı gibi oyuncu kadrosu da netleşmeye başladı. Çekimlerinin önümüzdeki sene içerisinde başlanacağı tahmin edilen Deadpool 2 izle filmi ilk filme oranla daha başarılı bir film geçireceği tahmin edilmektedir. Oyuncu kadrosunun büyük bir kısmı da ilk filmdeki kişilerden oluşmaktadır. Fakat yeni ve başarılı yüzlerin de kadroya dahil edileceği söyleniyor. İlerleyen günlerde filmde oynayacak kişilerin adları netleşmeye başlayacaktır.
Serinin ikinci olan bu filminin en az ilk filmi kadar başarılı olacağı düşünüldüğü gibi vizyona girdi andan itibaren de bir rekor kıracağı tahmin edilmektedir. Deadpool 2 tek parça izle filminin aynı şekilde ülkemizde de bu başarıyı sağlayacağı tahminler arasında yer almaktadır. Filmin profesyonelliğinin de aynı şekilde daha da başarılı olacağı söylenmektedir. Daha büyük bir kamera arkası ekip ile daha profesyonel kurgu ekibinin de filmin kadrosuna katılacağını söylemek mümkündür. Marvel dünyası bu konuda her geçtiğimiz günde kendisini daha da geliştirmekte ve filmlerini başarılı bir şekilde yayınlamaktadır. Deadpool 2 filmi de bununla beraber daha kaliteli ve başarılı olacağını söylemek mümkün hale gelecektir.

Tür: 2017 Komedi Filmleri, Yabancı Komedi Filmleri

Yapım: 2018 - ABD

Yönetmen: Tim Miller

Oyuncular: Ryan Reynolds , Kyle Chandler , Mackenzie Davis

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?