Sitemizde şuan toplam 564 film bulunmaktadır.

Bad Boys 3 izle Full HD Komedi Filmi

0
( Yüksek Kalite ) fragman Bad Boys 3 Bad Boys 3 izleYorum yap
456
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Bad Boys 3 izle Full HD Komedi Filmi

Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan film 12 Ocak 2018’de vizyona girecek. Herhangi bir aksilik olmaması durumda bu tarihte vizyona gireceği kararlaştırılan filmin çekimleri ve kurgu aşaması daha kısa sürerse vizyon tarihi de ona göre daha geriye alınacağı gibi uzun sürdüğü müddetçe de ileri tarihe alınacaktır. Suç, macera, komedi ve aksiyon türünde izleyicilerin karşısına çıkacak olan film serinin üçüncü filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk iki filmde büyük bir başarı yakalayan Bad Boys 3 izle filmin Türkçe adı ise Çılgın İkili 3 olarak belirlenmiştir. İlk filmde büyük bir hayran kitlesine ulaşan filmin ikinci filminde bu kitle daha da artmıştı. Üçüncü filmi ise büyük bir kitle beklemektedir.
Toplamda 111 dakika olarak çekilmesi beklenen film için bu yeterli bir süre olarak söylenmektedir. Film vizyona girdikten kısa bir süre sonra kolaylıkla izlemek mümkün hale gelmektedir. Bad Boys 3 izle filminin yönetmenlik koltuğunda da başarılı bir isim oturmaktadır. Dünyaca ünlü ve tanınan yönetmen Joe Carnahan tarafından yönetilen film gerek çekim teknikleri bakımından gerekse de diğer özellikleri bakımından daha da başarılı olacağı söylenmektedir. Martin Lawrence ile Will Smith’in başrol oyunculuğunu paylaştığı bu filmin senaryo yazarlığını ise David Guggenheim yapmaktadır. Senaryo yazarlığında da büyük başarısı bulunan bu ismin Çılgın İkili 3 filmini yazarken de büyük bir başarı sergileyeceğini görebilmek mümkün olmaktadır.
badboys-3-izle
Filmin yapımcılığını üstlenen Jerry Bruckheimer ilk iki filmde olduğu gibi bu filmde de kesenin azını açacak gibi görünüyor. İlk iki filme oranla biraz daha fazla maliyetli olacağı tahmin edilen film 12 Ocak 2018’de vizyona gireceği belirtilmiştir. Vizyona girdiği tarihten kısa bir söre sonra Bad Boys 3 HD izle filmini istediğiniz gibi izleyebilirsiniz. İkinci ile ilk filmde oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan serinin son filminde de bu kitle daha da artacağa benzemektedir. Gerek ülkemizde gerekse de bütün dünyada büyük bir ilgi ile izlenen film bütün dünya ile aynı olarak vizyona girecek ve sinema sevenlerin karşısına geçecektir.
Komedi unsurlarının çok başarılı işlendiği film bir o kadar da aksiyonlu olarak geçmektedir. İçerisinde aksiyon ve komediye oranla az da olsa suç türü de bulunmaktadır. Ayrıca macera türünde de yer alan filmin yapımı Amerika Birleşik Devletleri olarak belirtilmiştir. Bad Boys 3 izle filmi ABD’de vizyona girdikten hemen sonra ülkemizde de vizyona gireceği tahmin edilmektedir. Büyük bir gişe yapacağı belirtilen filmin hazırlıkları son hızıyla devam etmektedir. Her geçtiğimiz gün senaryosu daha da belirginleşen ve oturan filmde oyuncu arayışı da devam etmektedir. Geçen her gün kafalara yeni oyuncular eklendiği gibi bazen de bu oyuncular seçilmektedir. Seçilen oyuncular ise filmde aranan kişilere çok yakın olarak belirtilmektedir.
Filmin kamera önü ekibinin geliştiği ve daha kaliteli hale ulaştığı gibi kamera arkası ekibinin de çok daha kaliteli, gelişmiş ver profesyonel kişilerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Bundan ötürü de serinin üçüncü filminin çok daha kaliteli ve çok daha iyi bir şekilde beyaz perdeye aktarıldığı filme sinema severler tarafından olumlu geri dönüşler yaşanacaktır. Gerek Bad Boys 3 tek parça izle gerek çekim teknikleri bakımından gerek film senaryosu bakımından gerekse de kurgu bakımından ortaya çok başarılı bir film çıkarıldığını belirtebiliriz. Filmin bu ivmesini devam ettirmesi durumunda yapımcılar kendi aralarında birtakım toplantılar yaparak devam filminin çekilip çekilmeyeceğine karar verecekler. Olumlu bir şekilde karar çıktığı andan itibaren filmin devamının çekileceği ve senaryoları oturmaya başlamıştır.

Tür: Yabancı Komedi Filmleri

Yapım: 2018 - ABD

Yönetmen: Joe Carnahan

Oyuncular: Will Smith , Martin Lawrence

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?