Sitemizde şuan toplam 564 film bulunmaktadır.

Alis Harikalar Diyarında 2 Full Türkçe Dublaj İzle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman izle Tek Parça hd izle Tek Parça Full İzleYorum yap


Alis Harikalar Diyarında 2 izle

Alis Harikalar Diyarında 2 izle filmi serinin ikinci filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk filmi 2010 senesinde vizyona giren serinin ikinci filmi ise 27 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girecektir. Bundan dolayı da çok daha güzel olacağını kolaylıkla anlayabilirsiniz. Macera, fantastik, aksiyon ve aile türlerini içerisinde bulunduran Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan film öncelikle Amerika’da büyük bir yankı yaptı. Sonrasında da dünya genelinde büyük bir üne kavuşan film hem Amerika ile hem de tüm dünya ile aynı anda gösterime girmesi planlanıyor. Bundan dolayı da Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden izle filmini gösterime girdiği andan itibaren internet sitemizde kolaylıkla bulabileceğiniz gibi hem kaliteli, hem donmadan, kesintisiz ve hem de herkesten çok daha önce izleyebilirsiniz. Sadece bu filmi değil diğer bütün filmleri de gösterime girdiği andan itibaren çok daha hızlı bir şekilde izleyebileceğinizi belirtmekte fayda var.

Alis Harikalar Diyarında 2 Full Türkçe Dublaj İzle

Filmin konusuna gelecek olursak hiçbir şeyin uzaktan gözüktüğü gibi olmayacağını anlatan fantastik bir dünya ele tekrardan ele alınıyor. Harikalar Diyarı olarak adlandırılan yer hiç ummadık bir kişinin misafir olması sonucunda misafirin bu ilginç ve çok değişik olan yerin ev sahiplerini, yaşamını yavaş yavaş anlaması ile başlamaktadır. Ayrıca Mad Hatter isimli film karakteri de bütün çılgınlığı ile dostluk ve adalet için beklemektedir. Her şey, bitmiş ve ortalık tamamıyle karışmış halde iken gerçekliğe giden yol ve krallığın kurtuluşu için tekrardan beraber olunuyor. Oldukça başarılı bir senaryosu ile sinemaseverlerin karşısına çıkan film gerçekten de çok kaliteli olmaktadır. Ayrıca 2010 senesinde çıkan Alice Harikalar Diyarında filminin devam özelliğinde olan Alis harikalar diyarında türkçe dublaj izle filmi seveceksiniz. Eğer ki ilk filmi izlememiş ve bu filmi izlemek istiyorsanız öncelikle ilk filmi izlemenizi tavsiye ederiz. Bu sayede çok daha iyi bir film deneyimi yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.
Filmin yönetmenliğinde ise dünyaca ünlü yönetmen James Bobin bulunmaktadır. Oyuncu kadrosu da gerçekten çok önemli kişileri barındırıyor. Dünyaca ünlü Johnny Depp’in başrol oyunculuğunu yaptığı filmde Helena Bongham Carter, Ed Speleers, Mia Wasikowska ve Anne Hathaway başrol oyuncusudur. Seslendirme ekibi de çok kaliteli olan filmde Stephen Fry, Toby Jones, Timothy Spall, Michael Sheen ve Alan Rickman seslendirme ekibinde yer almaktadır. Filmin senaryo yazarlığını ise başarılı senarist olarak adını sürekli duyduğumuz Linda Woolverton yapmaktadır. Filmin yapımcılığını ise Joe Roth ile beraber Tim Burton üstlenmiştir. Filmin hem seslendirme ekibi, hem oyuncu ekibi hem de kamera arkasında çalışan ekibi çok başarılı bir iş çıkartmıştır. Çünkü Alis harikalar diyarında 2 full izle filminin kurgusu ve çekim teknikleri ile çok profesyonel derecede bir film olmuştur. Bundan dolayı da izleyicilerin çok seveceği tahmin edilmektedir. Amerika Birleşik Devletleri’nde ve tüm dünya genelinde eşzamanlı olarak gösterime girecek olan film ülkemizde de aynı zamanda gösterime girmeye hazırlanmaktadır. Siz de filmi ilk olarak izlemek için internet sitemize girmelisiniz.

2.823
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Alis Harikalar Diyarında 2 Full Türkçe Dublaj İzle

Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden izle filmi serinin ikinci filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk filmi 2010 senesinde vizyona giren serinin ikinci filmi ise 27 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girecektir. Bundan dolayı da çok daha güzel olacağını kolaylıkla anlayabilirsiniz. Macera, fantastik, aksiyon ve aile türlerini içerisinde bulunduran Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan film öncelikle Amerika’da büyük bir yankı yaptı. Sonrasında da dünya genelinde büyük bir üne kavuşan film hem Amerika ile hem de tüm dünya ile aynı anda gösterime girmesi planlanıyor. Bundan dolayı da Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden izle filmini gösterime girdiği andan itibaren internet sitemizde kolaylıkla bulabileceğiniz gibi hem kaliteli, hem donmadan, kesintisiz ve hem de herkesten çok daha önce izleyebilirsiniz. Sadece bu filmi değil diğer bütün filmleri de gösterime girdiği andan itibaren çok daha hızlı bir şekilde izleyebileceğinizi belirtmekte fayda var. Komedifilmlerim.com sunar.
Filmin konusuna gelecek olursak hiçbir şeyin uzaktan gözüktüğü gibi olmayacağını anlatan fantastik bir dünya ele tekrardan ele alınıyor. Harikalar Diyarı olarak adlandırılan yer hiç ummadık bir kişinin misafir olması sonucunda misafirin bu ilginç ve çok değişik olan yerin ev sahiplerini, yaşamını yavaş yavaş anlaması ile başlamaktadır. Ayrıca Mad Hatter isimli film karakteri de bütün çılgınlığı ile dostluk ve adalet için beklemektedir. Her şey, bitmiş ve ortalık tamamiyle karışmış halde iken gerçekliğe giden yol ve krallığın kurtuluşu için tekrardan beraber olunuyor. Oldukça başarılı bir senaryosu ile sinemaseverlerin karşısına çıkan film gerçekten de çok kaliteli olmaktadır. Ayrıca 2010 senesinde çıkan Alice Harikalar Diyarında filminin devam özelliğinde olan Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden izle filmi seveceksiniz. Eğer ki ilk filmi izlememiş ve bu filmi izlemek istiyorsanız öncelikle ilk filmi izlemenizi tavsiye ederiz. Bu sayede çok daha iyi bir film deneyimi yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.
Alis harikalar diyarında 2 filmi
Filmin yönetmenliğinde ise dünyaca ünlü yönetmen James Bobin bulunmaktadır. Oyuncu kadrosu da gerçekten çok önemli kişileri barındırıyor. Dünyaca ünlü Johnny Depp’in başrol oyunculuğunu yaptığı filmde Helena Bongham Carter, Ed Speleers, Mia Wasikowska ve Anne Hathaway başrol oyuncusudur. Seslendirme ekibi de çok kaliteli olan filmde Stephen Fry, Toby Jones, Timothy Spall, Michael Sheen ve Alan Rickman seslendirme ekibinde yer almaktadır. Filmin senaryo yazarlığını ise başarılı senarist olarak adını sürekli duyduğumuz Linda Woolverton yapmaktadır. Filmin yapımcılığını ise Joe Roth ile beraber Tim Burton üstlenmiştir. Filmin hem seslendirme ekibi, hem oyuncu ekibi hem de kamera arkasında çalışan ekibi çok başarılı bir iş çıkartmıştır. Çünkü Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden izle filminin kurgusu ve çekim teknikleri ile çok profesyonel derecede bir film olmuştur. Bundan dolayı da izleyicilerin çok seveceği tahmin edilmektedir. Amerika Birleşik Devletleri’nde ve tüm dünya genelinde eşzamanlı olarak gösterime girecek olan film ülkemizde de aynı zamanda gösterime girmeye hazırlanmaktadır. Siz de filmi ilk olarak izlemek için internet sitemize girmelisiniz.

Tür: 2016 Filmleri, Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Diğer Türdeki Filmler, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 27 Mayıs 2016 - ABD

Yönetmen: James Bobin

Oyuncular: Johnny Depp , Helena Bonham Carter , Anne Hathaway , Mia Wasikowska , Ed Speleers

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?