Sitemizde şuan toplam 564 film bulunmaktadır.

Adana İşi Full Tek Parça İzle

3
( Yüksek Kalite ) Fragman izle Tek Parça hd izle Tek Parça Full İzleYorum yap


Komedi fimlerinden birisi olan Kocan kadar konuş 2 filmi sitemizde yayınlanmıştır, sizlerde bu filmi Kocan kadar konuş 2 tek parça izle seçeneği ile buradan ulaşabilirsiniz.

5.023
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Adana İşi Full Tek Parça İzle

Adana İşi İzle

Adana İşi izle filmi komedi dalında beyaz perdeye aktarılmış çok başarılı bir filmdir. 2015 yılında çekilerek vizyona giren film kısa süre içerisinde adeta kelebek etkisi oluşturarak bütün ülke genelinde büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştur. Bundan dolayı da başarısı daha da artmış ve izleyicilerin ilgi odağı haline gelmiştir. Ayrıca filmde oynayan başrollerin filme çok iyi bir şekilde ayak uydurabilmesi ve sinemanın tanınan yüzlerinden olmasından dolayı da filmin başarısı biraz daha artmıştır diyebiliriz. Adana İşi izle filmini siz de seyredebilir ve bu komediye siz de hep beraber ortak olabilirsiniz. Kısa süre içerisinde büyük bir ilgi odağı haline gelen filmi internet sitemizde bulabilir ve Full HD ya da HD seçeneği ile donmadan ve kesintisiz bir şekilde izleme keyfine varabilirsiniz.
adana isi full izle
Filmin konusuna gelecek olursak 1990 senesinde Adana’da meydana gelen bir banka soygunu ele alınarak senaryo edilmiş ve beyaz perdeye aktarılmıştır. Filmde Adana’da yaşayan aynı kafada insanların birtakım maddi sıkıntılar içerisinde geçimlerini sağlamalarını ve bu durumdan kurtulmaları konu edinmiştir. Ayrıca bu kişiler hem çok saf hem çok iyiliksever, çalışkan ve bir o kadar da dürüst kişilerdir. Adanalı iki kafadar olan Şimşek ile Maksut tesisatçılık işi ile uğraşmaktadırlar. Yılbaşı günü de bir iş alan bu ikili bankada oluşmuş olan bir tesisat arızası sebebiyle görevlendirilerek bu arızayı gidermeye çalışmaktadırlar. Birtakım yanlış hesaplamalar sonucunda da yanlışlıkla banka kasasının yer aldığı duvarı yıkar ve burada bulunan paralar ile yüz yüze gelirler. Paralar ile yüz yüze gelen bu ikili hemen paranın oyununa kapılarak kendilerinin fakirlikten kurtularak rahata kavuşması için Allah’ın onlara bir armağanı olduğuna inanmaktadırlar. Paraları o kasadan alarak götüren bu kafadarların başlarına o günden sonra bin bir türlü belalar gelmiş ve halen de gelmeye devam etmektedirler. Adana işi izle filminde bu kafadarlar bu paradan nasıl kurtulacak ve eski yaşantısına nasıl döneceklerdir? Bu soruların cevabını filmi izleyerek alabilirsiniz.

Adana İşi Full Tek Parça İzle

Filmin oyuncularına bakacak olursak gerçekten de Türk film camiasından çok başarılı isimleri görmenin mümkün olduğunu anlayabilirsiniz. Kendisini komedi filmlerinden tanıdığımız ve kısa süre içerisinde şöhret basamaklarını tırmanmış olan Murat Akkoyunlu çok başarılı bir oyunculuk sergilemiş ve başrol olarak görev almaktadır. Diğer başrol oyuncuları da şu şekilde sıralanmaktadır. Serdal Genç, Aylin Asım, Melih Selçuk ve Ceyda Ateş gibi başarılı başrol oyuncuları da filmde yer almaktadır. Filmin yönetmenliğini ise başarılı yönetmen Ali Adnan Özgür yapıyor. Yönetmen de gerçekten bu filmde farkını ortaya koyarak ortaya çok güzel bir yapıt çıkartmıştır diyebiliriz. Adana İşi izle filmini siz de seyredebilir ve bu komediye ortak olabilirsiniz. İnternet sitemizden kolay bir şekilde izleyebileceğiniz bu filmi HD farkıyla izleyebileceğiniz gibi Full HD olarak ta izleme imkanına sahipsiniz. Ayrıca donmadan, kesintisiz bir şekilde de internet sitemizden bu ve diğer istediğiniz filmleri çok kolay izleyebilirsiniz. Bir önceki filmimiz olan Osman pazarlama full izle filmine buradan ulaşabilirsiniz.

Tür: 2015 Komedi Filmleri, Yerli Yapımlı Komedi Filmleri

Yapım: 2015 - Türkiye

Yönetmen: Ali Adnan Özgür

Oyuncular: Murat Akkoyunlu , Ceyda Ateş , Melih Selçuk , Aylin Aslım , Serdal Genç

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?